Projektowanie Architektoniczne Wojciech Siudowski

Szczecin

Opinie o Projektowanie Architektoniczne Wojciech Siudowski

Małgorzata S.

Co myślę o Wojciechu Siudowskim? Cóż, do Pana Wojciecha Siudowskiego trafiłam właściwie z polecenia znajomej, bo ona kiedyś z nim współpracowała (jest z branży budowlanej) i spodobały się jej bardzo projekty Pana Wojciecha. Sięgnęłam po telefon, umówiłam na spotkanie i zaakceptowałam przedstawione mi na nim warunki (te cenowe również). Później kilka tygodni wspólnych prac na projektem, bo trochę marudna jestem i teraz moje mieszkanie wygląda zjawiskowo. A to chyba największa rekomendacja, jakiej mogę udzielić:) Pan Wojciech Siudowski z firmy Projektowanie Architektoniczne (usunięte przez administratora) pomógł mi stworzyć mieszkanie moich marzeń, w którym czuję się dobrze, po prostu jak w domu. Pozdrawiam serdecznie, Małgorzata

Zostaw opinię o Projektowanie Architektoniczne Wojciech Siudowski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Projektowanie Architektoniczne Wojciech Siudowski