Ostromecko Wody Mineralne Leszek Bokiej

Ostromecko

Ostromecko Wody Mineralne Leszek Bokiej

Opinie o Ostromecko Wody Mineralne Leszek Bokiej

Ghxe

Kogo skrzywdzić Panią która się wiecznie o wszystko przypier.. Pani Wer? Wie o kogo chodzi o nią szefowa wielka za 5 gr

Zainteresowany

Podobno jest nowy właściciel zakładu. Cos sie zmienilo na lepsze?

Hij
@Zainteresowany 14.09.2018 23:17

Chyba na gorsze

Zainteresowany
@Hij 15.09.2018 13:44

Cos więcej? Pojawiły sie ostatnio ogłoszenia o zatrudnieniu, warto aplikowac do utrzymania ruchu?

Chcf
@Zainteresowany 17.09.2018 16:36

Nie polecam oszukują na wszystkim i stale niezadowolenie z pracowników

Ciekawostki

W biurach tej firmy chyba jakieś muły siedzą że nic nie rozumieja i nic nie można normalnie załatwić. A dyrektor tego nie widzi

Zbulwersowany
@Ciekawostki 17.09.2018 13:58

Potwierdzam. Brak odpowiedniej kadry zarządzającej robi swoje. Każdy odpowiedzialny niby za wszystko a jednak za nic. Przydałby sie ktos kto ogarnie ten (usunięte przez administratora) ale przy takich zarobkach jak na produkcji pewnie niewiele mozna oczekwiac, wszystko tanim kosztem i nikt normalny nie przyjdzie tam pracowac

Ciekawa

Dlaczego opinia wenus została usunięta

Wenus

(usunięte przez administratora) i tyle

Wkurwiony

Pensja szkoda gadać wsyd i żenada brak słów jak za 1500 zł przeżyć cały miesiąc lepiej siedzieć na garnuszku w kieszeni państwa

Wiki

Nie polecam!!! Nawet nie wiem jak smakuje, bo wody 1.5l w ogóle nie można odkręcić. Nawet obcęgi ani nóż nie poradził sobie z nakrętką. Żenada!!!

Tomasz

Taki rodzaj pracy i z pewnością wiemy jaka pracę zaczynamy. Po co więc to biadolenie??

Wkurwiony

Praca pod presją przerwa jak ktoś pozwoli masz na 6 do 14 przerwa jak się uda wyrwać to o 12 i jeszcze gadanie najpierw znajdziesz zastepstwo aby maszyny nie wyłączyć wtedy możesz iść zjeść niedługo do toalety będą zabraniali wychodzić

Igor

Czy tak dobrze się wam pracuje, że rzadko zaglądacie na forum? Czy warto aplikować?

Nikol

Kupiłam wodę ostromecko niegazowaną ,a tu coś dziwnego okazała się być musująca pomyślałam że to błąd fabryczny pomyłka i wypiłam teraz jestem chora nie mam jeszcze pewności czy to od tej wody ale idę na badania jeśli od tej wody oj to będzie niezły dym u was.

Edyta

Posiadasz nowe wiadomości dotyczące zatrudnienia oraz rozwoju firmy Ostromecko Wody Mineralne Leszek Bokiej? Może byłeś związany z tą firmą w przeszłości? Wiesz jak przedstawia się temat benefitów i nowych zatrudnień w tej firmie? Zapraszam was do pisania nowych komentarzy w tym temacie, nowe opinie w tym wątku będą bardzo cenne dla wielu osób.

k.j.

Mnie interesuje kiedy pojawi się w sprzedaży, bo obecnie jest nie dostępna w sklepach!!!

Edyta

@xyzrozumiem, że polecasz pracę w firmie osobom, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. A na jakie możliwości rozwoju można liczyć przychodząc do Ostromecko? Czy pracodawca zapewnia dodatkowe kursy, czy szkolenia podnoszące kwalifikacje?

RR

Jak chcesz miesiącami czekać na kasę za transport to śmiało możesz składać ofertę :)))

pola

a transport? mają swój czy zewnętrznych przewoźników?

xyz

Dla studenta? Idealna opcja. Z pracownikami produkcji dogadasz się bez najmniejszego problemu, nikt pod górkę nie robi. Wiadomo jest nie raz nerwowo, ale kto się nie denerwuje wcale? Wiadomo nie jest to szczyt marzeń, ale każdy jest kowalem własnego losu :)

4rf

to swiadczy @ciach o stabilnym zatrudnieniu na pewno

sparagniony

Po latach wrocilem,dziecinstwo sie przypomnialo i oranzady sie zachcialo kupilem jedyne 2,30 pln troche wiecej jak polowa dolara, posmakowalem i wymiotowalem,ludzie to chyba do czyszczenia toaletczy wolno tak truc ludzi ?

ja i mój lolo

ta firma nie ma wogóle ambitnych planów, jak jestes pracownikiem zupelnie z zewnątrz to na wiele nie licz, dostaniesz stary rozwalajacy sie samochod sluzbowy ktory ma przejechane 500 000 tys km, starą komórke z limitem 50 zł i trzeba się prosić o zaliczke na paliwo do samochodu służbowego , a jeszcze najlepsze te stare graty samochodowe zostały ulepszone o GPS, i taki gostek siedzi tam w tej firemce (brat prezesowej) i śledzi Cie jak świetnie pracujesz. Generalnie totalny nie ład panuje w firmie , wypłaty w okresie zimowym płacone na raty trzeba się dopominać. woda droga nikt tego nie chce brać NIE POLECEMA TEJ FIRMY !!!

watergate

Ja dużo bym się nie spodziewał po rozlewni wody. Co prawda oprócz przeróżnych rodzajów wód mineralnych, gazowanych itd, posiadają również wody smakowe i oranżady. Przydała by im się tochę większa promocja, bo poza kujawsko-pomorskim to mało kto słyszało Ostromecko Wody Mineralne. Wiecie może czy mają ambitniejsze plany ?

cdn

DO PREZESA PAN IDZIE. Konsekwencje powinny być za takie niedopatrzenie i ten stosunek do pracy i nowych klientów a firma niby z tradycjami.

firmowy katalog

Dodam katalog był mi potrzebny aby zapoznać się z historia firmy gdyż chciałem być odbiorca wody do otwieranych od marca dwóch punktów prostej rzeczy nie uzyskałem o współpracy raczej nie ma mowy.

firmowy katalog

Proszę o katalog firmowy już ze 3 razy od początku grudnia 2014 drogie panie z sekretariatu i zaopatrzenia jeśli nie możecie katalogu przeslac to normalnie o tym powiedzcie .Osoby z biura to ludzie mało kompetentni a może nie maja czasu bo kawa stygnie [dobre pyt.] ale jedno jest pewne do trzech razy sztuka a czwartego razu nie będzie pozdrawiam panie z biura a katalogu już nie wysylajcie..i przypominam o wolności słowa

asz

dlaczego ta firma ledwo funkcjonuje? z doswiadczeniem poszukuja? Jak wygląda program szkoleń i rozwoju pracowników w firmie? Jakie możliwości rozwoju zawodowego oferuje firma swoim pracownikom? Jaki jest pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników w firmie? z góry dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie.

studęt

Witam, jestem na studiach. Jak sprawa wygląda z przyjęciami młodych, uczących się? Dzięki za wszystkie odp.

doda

Uone z tymi śmietnikami to już pojechałeś po bandzie.. są ludzie, którzy potrzebują pracy dorywczej i nic w tym złego. polecam stronke http://ostromecko.pl/

Uone

Myśląc w ten sposób możesz biegać po śmietnikach i segregować śmieci (nikomu nie ujmując) to też zawsze wpadnie coś do CV. Chcąc pracować w firmie trzeba mieć jasno określony cel i do niego dążyć. No chyba, że jest się lesserem i planuje się latać między firmami z kwiatka na kwiatek.

Bydgoszczanin

nikt z jakimiś ambicjami nie pójdzie do takiej firmy bo tam jedynie można się cofnąć w rozwoju i zrobić z Siebie głupka no chyba że ktoś lubi to wtedy firma jak najbardziej ok ;)

obcy

Powiem Wam tak. Może wiekszosc z Was uwaza ten zakład za jakies dno. Nie mowie ze nie macie racji ale niech choc jedno z Was wskarze prywaciaza ktory traktuje ludzi i robi tak samo jak wlasciciel wod? Trzeba sie cieszyc ze ma sie prace jaka kolwiek a nie narzekac bo w tym kraju juz lepiej nie bedzie

Zostaw opinię o Ostromecko Wody Mineralne Leszek Bokiej - Ostromecko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ostromecko Wody Mineralne Leszek Bokiej