Ostromecko Wody Mineralne Leszek Bokiej
counter
1 15 72 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.

Jakie wartości są cenione w Ostromecko Wody Mineralne Leszek Bokiej?

Daria Nowy wpis

Czy w związku z aktualna sytuacja epidemiczną firma wprowadziła jakieś dodatkowe obostrzenia?

Szczera Nowy wpis
Klient

Czy pracownicy mogą robić co chca. Często widzę że niema osób pilnujących tego wszystkiego

Dany Nowy wpis
Klient
 Rekomendacja
@Szczera

Portierzy niby pilnują a często pracowników można zauważyć na wynoszeniu

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 109 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Ostromecko Wody Mineralne Leszek Bokiej? Można dołączyć rodzinę?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

zainteresowana

prowadzą może jakieś rekrutacje do biura?

Helena
@zainteresowana

Też mnie ciekawi, czy Wody Mineralne prowadzi jakieś rekrutacje. Mam nadzieję, że ktoś nam odpisze. A jakie konkretnie stanowisko pracy Cię interesuje?

@zainteresowana

Rekrutacja prowadzona jest na ten moment tylko na produkcję i na operatorów wózków widłowych

Sylwinka

Od jakiegoś czasu pije wodę gazowaną Ostromecko 330ml i dla mnie jest bardzo dobra.

Opinia

Czy pił ktoś ostatnio wodę ze źródła Maria firmy Ostromecko, niegazowaną? Kupiłem dziś w Netto i wypiłem z butelki 0,7 l i uważam, że to zwykła kranówka, a nawet gorzej, bo z mojego kranu jest smaczniejsza (wodociągi Wrocław, ale nie chodzi przecież o reklamę)! Uważam, że nie warto, choćby była nawet za darmo.

klient
@Opinia

piszesz głupoty, kupiłem dziś w żabce i była bardzo smaczna, taka mokra :-)

Zbigniew
@klient

Wypowiadasz się jako klient i fajnie, że jesteś zadowolony z produktu firmy. Czy to forum odwiedzają także pracownicy zatrudnieniu w Ostromecko Wody Mineralne? Interesują mnie aktualne rekrutacje, więc proszę o informacje na ten temat.

Mila

tak tez uwazam. Kupowalam w Auchan

Mila
@Opinia

tak tez uwazam. Kupowalam w Auchan. gorzej jeszcie nie pilam wody

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Ostromecko Wody Mineralne Leszek Bokiej odbywa się również w języku angielskim?

Wojciech

Macie nowe informacje o pracy w Ostromecko Wody Mineralne? Firma prowadzi rekrutację? Dajcie znać czy ktoś już pracował u tego pracodawcy.

Helmut

Może ktoś napisze co słychać po tej zmianie właściecielskiej? Warto aplikować?

TakNie1

Ciekawski

Czy ktos moze powiedziecz czy aktualnie szukaja kogoś do pracy? Jak warunki?

Xyz

Podobno usuwają Bokiejów z firmy? Najwyzsza pora

Tak7Nie

Ghxe

Kogo skrzywdzić Panią która się wiecznie o wszystko przypier.. Pani Wer? Wie o kogo chodzi o nią szefowa wielka za 5 gr

Zainteresowany

Podobno jest nowy właściciel zakładu. Cos sie zmienilo na lepsze?

Hij
@Zainteresowany

Chyba na gorsze

Zainteresowany
@Hij

Cos więcej? Pojawiły sie ostatnio ogłoszenia o zatrudnieniu, warto aplikowac do utrzymania ruchu?

Chcf
@Zainteresowany

Nie polecam oszukują na wszystkim i stale niezadowolenie z pracowników

Ciekawostki

W biurach tej firmy chyba jakieś muły siedzą że nic nie rozumieja i nic nie można normalnie załatwić. A dyrektor tego nie widzi

Zbulwersowany
@Ciekawostki

Potwierdzam. Brak odpowiedniej kadry zarządzającej robi swoje. Każdy odpowiedzialny niby za wszystko a jednak za nic. Przydałby sie ktos kto ogarnie ten (usunięte przez administratora) ale przy takich zarobkach jak na produkcji pewnie niewiele mozna oczekwiac, wszystko tanim kosztem i nikt normalny nie przyjdzie tam pracowac

Tak3Nie
Ciekawa

Dlaczego opinia wenus została usunięta

Wenus

(usunięte przez administratora) i tyle

Wkurwiony

Pensja szkoda gadać wsyd i żenada brak słów jak za 1500 zł przeżyć cały miesiąc lepiej siedzieć na garnuszku w kieszeni państwa

Wiki

Nie polecam!!! Nawet nie wiem jak smakuje, bo wody 1.5l w ogóle nie można odkręcić. Nawet obcęgi ani nóż nie poradził sobie z nakrętką. Żenada!!!

Tomasz

Taki rodzaj pracy i z pewnością wiemy jaka pracę zaczynamy. Po co więc to biadolenie??

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Ostromecko Wody Mineralne Leszek Bokiej - Ostromecko

Ostromecko Wody Mineralne Leszek Bokiej