Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Tomasz Wiśniewski

Rybnik

Opinie o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Tomasz Wiśniewski

maryla

Hehe @boniek nie ma to jak na takim forum pisać, że komornicy mają długi..sorry to ich praca i pewnie im też nie jest lekko ściągać te pieniądze

boniek

za komorników powinni się zabrać odsetki takie mają że masakra i żyją jak panowie swiata każdego złego komora w łeb kulą.

egon

Kawal (usunięte przez administratora) listy przysyła w kopertach z godłem na czerwonym pasku. Kilka razy sciaga za ta sama sprawe jak nie dopilnujesz.Uwaza sie za boga ,a jego pracowniec(usunięte przez administratora) wie za co.

bezsilna

Najgorszy komornik w Rybniku brak kontaktu uwaza siebie niewiadomo za co .Nie idzie się z nim dogadać wogole a kobiety które tam pracuja nie mają serca.

Nick

koszmar, cięzko cokolwiek się dowiedziec, pani w biurze całkowiecie niepoinformowana na czym polega jej zadanie

Soda

Po prostu kobiety odbierające tam telefon to jakaś pomyłka, nie chcą podać żadnych inf. środki na koncie zablokowane, mieszkam za granicą, proszę o inf. na @ powiedziały jeśli będzie komornik chciał to odpiszę na @ jeśli nie to wysłać pismo pocztą z zapytaniem:) śmiech na sali, nawet @ do kancelarii nie chciały dać. Cały Rybnik

Zostaw opinię o Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Tomasz Wiśniewski - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komornik Sądowy Przy Sądzie Rejonowym w Rybniku Tomasz Wiśniewski