Opinie o Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał w Legnica

Karol Nowy wpis

Czy restauracja chętnie zatrudnia na sezon?

kijek Nowy wpis

Super kawa (Lavzza - pytałem) nie jakieś fusy :) Zaje.. sernik. Pizza OK - prawidłowa. Polecam!

weao Nowy wpis

jak dla mnie to ta restauracja jest naparawde niezła, bo mają jednak dobrych kucharzy no i chyba w tym tkwi cały sekret, bo ceny tych dań to swoją drogą na pewno.

kaktus Nowy wpis

Admin wycina po części treść komentarza - a czy aby nie powinien usunąć całej treści? Ewidentnie nie na temat.. Po cholerę komu czytać, że ktoś ma żale do kogoś? A swoją drogą - jestem z okolicznej miejscowości - zawsze, ale to zawsze, jak jestem w Auchanie, to stołujemy się z rodziną w Margericie - dlaczego?? Bo mi smakuje - widzę, jak ciasto do pizzy robią na moich oczach - tak samo kroją surówkę do kebaba - żadne tam gwno mrożone.. czy odgrzewane, widać, jak robią posiłek przy kliencie - a nie wyciągają z kartonu czy wora... Prawie jak w domu :) To tak na marginesie - właściciela nie znam - nie mogę ocenić :) Ale skoro poprzednia Pani może oceniać walory kulinarne - to ja chyba też??

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
Legnica
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Legnica
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Dzisiaj spotkałam się z bardzo rażącym chamskim zachowaniem właściciela(usunięte przez administratora).Jego traktowanie klientów jest wręcz niepojęte i odrażające. Jedzenie było stare. (usunięte przez administratora)Jak mu grzecznie powiedziałam, że z jedzeniem jest coś nie tak to Potraktował mnie jak intruza. Powiedział, żebym więcej nie przychodziła. Byłam tak zaskoczona jego chamstwem, że zdębiałam. Mam nadzieję, że jeśli "dba " tak o wszystkich klientów to niedługo zamknie tą budę. I wtedy będzie mia czas na leczenie psychiatryczne. Jest to przestroga dla tych co chcieli by tam cos kiedykolwiek zjeść.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał - Legnica

Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał