Opinie o Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał w Legnica

Karol Nowy wpis

Czy restauracja chętnie zatrudnia na sezon?

Damian Nowy wpis

Czy trzeba mieć doświadczenie w gastronomi aby ubiegać się o prace w tej firmie ? Czy może pracodawca sam szkoli swoich pracowników od podstaw?

Romek Nowy wpis

Czy restauracja nie poszukuje może nikogo na stanowisko kucharza? Jeśli tak to wie ktoś jakie mają wymagania, jaką jest stawka?

kijek Nowy wpis

Super kawa (Lavzza - pytałem) nie jakieś fusy :) Zaje.. sernik. Pizza OK - prawidłowa. Polecam!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Czy ktoś z Was dysponuje najświeższymi ciekawostkami o Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

weao

jak dla mnie to ta restauracja jest naparawde niezła, bo mają jednak dobrych kucharzy no i chyba w tym tkwi cały sekret, bo ceny tych dań to swoją drogą na pewno.

kaktus

Admin wycina po części treść komentarza - a czy aby nie powinien usunąć całej treści? Ewidentnie nie na temat.. Po cholerę komu czytać, że ktoś ma żale do kogoś? A swoją drogą - jestem z okolicznej miejscowości - zawsze, ale to zawsze, jak jestem w Auchanie, to stołujemy się z rodziną w Margericie - dlaczego?? Bo mi smakuje - widzę, jak ciasto do pizzy robią na moich oczach - tak samo kroją surówkę do kebaba - żadne tam gwno mrożone.. czy odgrzewane, widać, jak robią posiłek przy kliencie - a nie wyciągają z kartonu czy wora... Prawie jak w domu :) To tak na marginesie - właściciela nie znam - nie mogę ocenić :) Ale skoro poprzednia Pani może oceniać walory kulinarne - to ja chyba też??

Monika

Dzisiaj spotkałam się z bardzo rażącym chamskim zachowaniem właściciela(usunięte przez administratora).Jego traktowanie klientów jest wręcz niepojęte i odrażające. Jedzenie było stare. (usunięte przez administratora)Jak mu grzecznie powiedziałam, że z jedzeniem jest coś nie tak to Potraktował mnie jak intruza. Powiedział, żebym więcej nie przychodziła. Byłam tak zaskoczona jego chamstwem, że zdębiałam. Mam nadzieję, że jeśli "dba " tak o wszystkich klientów to niedługo zamknie tą budę. I wtedy będzie mia czas na leczenie psychiatryczne. Jest to przestroga dla tych co chcieli by tam cos kiedykolwiek zjeść.

Zostaw merytoryczną opinię o Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał - Legnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
Restauracja Margherita S.C. Wiśniewski Michał