Avineo Pracownia Teleinformatyczna Witold Piwowarski

Bielany Wrocławskie

Opinie o Avineo Pracownia Teleinformatyczna Witold Piwowarski

Matek

@tiago z tego, co ja słyszałem to tak. Kolega pracował, pracę tu sobie bardzo mocno chwalił i często wspominał o szkoleniach. To wszystko pewnie zależy od stanowiska pracy, na jakie chciałbyś aplikować. Wiadomo, kiedy teraz będzie jakaś rekrutacja? :)

Witold Piwowarski

Bardzo się cieszę z takiego komentarza, ale uczciwie trzeba powiedzieć, że biorąc pod uwagę, iż nie zatrudniam żadnych osób, ta opinia to po prostu wałek :) Ktoś na siłę chce mi zrobić dobrze? Bardziej ucieszyła by mnie prawdziwa opinia, któregoś z moich klientów. Pozdrawiam, właściciel.

W.
@Witold Piwowarski 10.04.2012 20:16

Poprzednią sfabrykowaną opinię usunięto.

Zostaw opinię o Avineo Pracownia Teleinformatyczna Witold Piwowarski - Bielany Wrocławskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Avineo Pracownia Teleinformatyczna Witold Piwowarski