Truskawka Iwona Techmańska Centrum Rodzinne Witawa

Gdynia

Opinie o Truskawka Iwona Techmańska Centrum Rodzinne Witawa

mmm123

Odwiedzam czsami sklep truskawka i jeszcze nigdy nie zostalam mile obsluzona, dzis to byl moj oststni raz w tym sklepie. okropna obsluga, personel wiecznie obrazony i nigdy nie usmiechniety.

truskawka

Witam, dziękujemy bardzo za taką miłą opinię. to jest najlepsza zapłata za naszą pracę. Pozdrawiam serdecznie, (usunięte przez moderatora) , właściciel Firmy Truskawka Gdynia

Zostaw opinię o Truskawka Iwona Techmańska Centrum Rodzinne Witawa - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Truskawka Iwona Techmańska Centrum Rodzinne Witawa