Kazuar Firma Wielobranżowa Grzegorz Struś

Lwówek Śląski

Opinie o Kazuar Firma Wielobranżowa Grzegorz Struś

boniek

Hej, a powiedzcie mi jak tu jest z umowami, czy w ogóle jest szansa na umowe o prace na czas nieokreslony?

Jakub

Ta firma jest wypłacalna i ci co niekturzy piszą to pijacy szef daje alkomat i 2 promile alkocholu.Szef jest wyrozumiały miły i firma zatrudnia na czysto nie tak jak inni piszą przed pracą musiałem pujść na BHP i inne badania polecam tak wogule można wyciągnąć bardzo dużo!

MACIEJ

Jestem na stałe zatrudniony w tej firmie,mam płacone raz w miesiącu 10tego na konto .Zarobki bardzo dobre.Co mogę przedstawić w sądzie dla tych co żle piszą o moim szefie .Z tego co mi wiadomo przychodzą do pracy różne nurki,którym szef daje do dmuchania alkomat tak ich zaraz nie ma w pracy.Co dziwne dla mnie ,że piszecie ,że zatrudnia na czarno. wSZYSTKICH MOICH WSPÓŁPRACOWNIKÓW JAK I MNIE W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI ZOSTAŁEM WYSŁANY NA BADANIA WSTĘPNE,NASTĘPNIE MIAŁEM PRZEPROWADZONE BHP I PPOŻ,PRZEZ FIRMĘ ZAJMUJĄCĄ SIĘ SPRAWAMI BHP,PODPISAŁEM UMOWĘ I OTRZYMAŁEM ODZIEŻ OCHRONNĄ. W TEJ FIRMIE PRACUJĘ OD 01.10.2012R. DO NADAL I NIEZAMIERZAM SIĘ Z NIEJ ZWOLNIĆ. A TO CO OPISUJECIE SĄ TO POMÓWIENIA STEK BZDUR.

XXXX

Firma nie wypłacalna, ciągle przedłuża termin płatności że zapłaci jutro czy pojutrze i tak już 3 miesiące, tak samo obiecał umowę o pracę, a zatrudnia nielegalnie w ogólnie facet bardzo niemiły..... omijać go z daleka

LEnon

A ma Pan może aktualny kontakt z tą firmą? Jeśli tak proszę o informacje pod numer telefonu 881252627

Tomek26

Ta firma to (usunięte przez moderatora) nie płaci, nie zatrudnia - trzymajcie się daleko od tej firmy.

Zostaw opinię o Kazuar Firma Wielobranżowa Grzegorz Struś - Lwówek Śląski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kazuar Firma Wielobranżowa Grzegorz Struś