K3 S.C. W. Kowalski R. Kruk

Opinie o K3 S.C. W. Kowalski R. Kruk

Filemon

Kasa marna, ale praca stabilna. Na rękę niecałe 2tys umowa o pracę. Premii praktycznie brak.

df

a to szkoda ze nie maja w sumie swojje strony internetowej to potrzebne jest

uj
@admin 09.08.2015 19:41
Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie K3 S.C. W. Kowalski R. Kruk. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza...

CZY KTOŚ WIE JAKIE SĄ ZAROBKI W W.KRUK - JAKA PODSTAWA - JAKIE Są wyrabiane minimalne kwoty premii do podstawy

Zostaw opinię o K3 S.C. W. Kowalski R. Kruk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K3 S.C. W. Kowalski R. Kruk