Fundacja na Rzecz Budowy Obiektów Sportowych w Mieście i Gminie Gryfino

Gryfino

Opinie o Fundacja na Rzecz Budowy Obiektów Sportowych w Mieście i Gminie Gryfino

adrian

Witam z tego widzę na Internecie oni działają na bip jest nawet informacja, ale nie posiadają żadnych ofert pracy więc w dalszym ciągu działają na podstawach fundacji

bronek

bronka - jak to pisałaś to ta firma już nie istniała - nie spamuj hehehe

Zostaw opinię o Fundacja na Rzecz Budowy Obiektów Sportowych w Mieście i Gminie Gryfino - Gryfino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja na Rzecz Budowy Obiektów Sportowych w Mieście i Gminie Gryfino