Toruń

Opinie o Towarzystwo Edukacji Bankowej S.A. w Poznaniu Filia Studium Projektowania i Reklamy

ftttt

10 zł na godzine? jesli tak, w co watpie - to naprawde śmeiszne pieniądze jak na taka firmę. Moim zdaniem tutaj powinno sie zarabiać spokojnie 15 zł na rękę. A powiedzcie jakie macie odczucia w kwestii atmosfery pracy? jest spoko, jak ludzie? dzieki za info

Znasz Towarzystwo Edukacji Bankowej S.A. w Poznaniu Filia Studium Projektowania i Reklamy i wiesz jak wygląda u nich praca? Czekamy na Twoje opinie odnośnie warunków pracy, zarobków.

Zostaw opinię o Towarzystwo Edukacji Bankowej S.A. w Poznaniu Filia Studium Projektowania i Reklamy - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Edukacji Bankowej S.A. w Poznaniu Filia Studium Projektowania i Reklamy