Wesołe Słoneczka Przedszkole Niepubliczne

Katowice

Opinie o Wesołe Słoneczka Przedszkole Niepubliczne

szanti
użytkownik zarejestrowany

@Małgorzata, może wiesz coś więcej na temat powodów wymiany poprzedniej kadry pracowniczej w Wesołym Słoneczku

spokojnie

Przedszkole bardzo przyjazne dzieciom, miłe nauczycielki - można to z resztą samemu sprawdzić bo P Dyrektor pozwala obejrzeć placówkę, przyjrzeć się zajęciom, poznać nauczycieli. Te opinie od których zieje nienawiścią powinny być przesiane przez grube sito, od razu widać, że ktoś ma zatarg z przedszkolem. Wiadomo, że zawsze znajdą się niezadowoleni rodzice, nie każdemu można dogodzić.

Małgorzata

Mam jak najlepszą opinię o tym przedszkolu. Częściowo kadra jest zmieniona od września br, nie widzę jednak w tym żadnego problemu. Nowa Pani Dyrektor to bardzo miła osoba, doskonale znająca się na rzeczy, o v-ce Pani Dyrektor już w ub. roku miałam jak najlepsze zdanie. Moje dziecko idzie do przedszkola z uśmiechem na ustach i to jest dla mnie najważniejsze. Z czystym sumieniem polecam tę placówkę :)

wymagająca

Bardzo dobrze,że odeszły raczej zostały zwolnione nadęte nauczycielki na czele z dyrektorką. Te osoby nigdy nie powinny pracować jako wychowawczynie dzieci. One potrafiły plotkować, mieszać, knuć i stawiać dzieci do kąta.Taką samą mam opinie o rodzicach które zabrały dzieci z wesołych słoneczek i oddały pod opiekę w/w paniom. W Wesołych Słoneczkach jest wreszcie ład, skład i porządek. Mam szczerą nadzieję że Pani [usunięte przez moderatora] wkrótce będzie Dyrektorem przedszkola a na pewno wtedy urodzę trzecie dziecko i oddam do Wesołych Słoneczek

rodzic

to przedszkole to nieporozumienie !!!!!! jaka prawda ? sam fakt ze dzieje się tam coś złego a rodzice wysyłają sygnały i dodaja takie opinie powinny dać innym dużo do myślenia przy podejmowaniu decyzji w umieszczeniu swojego dziecka w tej placówce!!!!!!

mama

z tego co widziałam stworzono nową salkę obok szatni dla najmniejszych dzieci..... , a Panie widocznie zasłużyły???? .... czy ktoś kogoś zwalnia dla kaprysu ????? hmm.... tym bardziej, ze kierowniczka musiała liczyć się z tym, że rodzice zrobią ,,bojkot\\\" (przecież to prywatna placówka wiadomo jak jest) , i jeśli się ma świetnych pracowników po co z nich rezygnować?, szkoda gadać,,,,, prawda i tak kiedyś wyjdzie jak było i jest,,,, tylko po co te emocje???

Obiektywna Mama

JAKA BZDURA!!!!!!! ktoś kto wypisuje te rzeczy chyba z kimś tam ma zatargi. Panie owszem zmieniły się ale na lepsze.... prowadzą zajęcia , wprowadziły zasady których niestety dzieci nie uraczyły wcześniej od poprzedniczek..... a tak poza to same się zwolniły. (znam sprawę od kuchni). największym problemem są rodzice, którzy nie wiedza czego chcą i nie potrafią zauważyć dobrych mian. moje dziecko jest w grupie maluszków ,,promyczków"..... i jestem zadowolona. a pani kierowniczka to przemiła osoba , która idzie często na rękę nawet z czesnym. nawet stworzyła kolejną salę w przedszkolu dla tych maluszków najmłodszych , które dopiero się adaptują żeby nie czuły się takie zagubione. dla mnie wypisywanie tych uwag to skandal,,,, albo działanie jakiejś nieuczciwej konkurencji. z maluszkiem jesteśmy w przedszkolu 5 miesięcy i już pampers i smoczek znikł.... ja polecam.

Zostaw opinię o Wesołe Słoneczka Przedszkole Niepubliczne - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wesołe Słoneczka Przedszkole Niepubliczne