Webmark Usługi Informatyczne Krzysztof Bochno

Bogatynia

Webmark Usługi Informatyczne Krzysztof Bochno

Opinie o Webmark Usługi Informatyczne Krzysztof Bochno

Proszę o merytoryczne wypowiedzi na forum Webmark Usługi Informatyczne Krzysztof Bochno. Wtedy takie wypowiedzi są w stanie pomóc innym użytkownikom forum.

Jacek

Porządny facet. Wypłata zawsze zgodnie z ustaleniami. Nigdy nie było z nim problemów choć pracowałem dla niego przez długi okres czasu.

Paweł

Wypłata na czas, wszystko zgodnie z umową. Polecam

Szukasz pracy?

Małso

Ja niestety nie widziałem żadnych ofert pracy @rodik. I pewnie tak jak Ty też na nie czekam już jakiś czas.

Uczciwa osoba. Pracowałem u niego wielokrotnie i zawsze otrzymywałem wynagrodzenie na czas. Moi znajomi czasami też robili dla niego różne prace gdy brakowało nam pracowników i też nigdy nie narzekali na płatności. Widzę że chyba ktoś pomylił profil firmy bo w firmie nie było żadnego Pana Waldemara.

Mała

Teraz pozywa swoich klientów do sądu.Jest sławny na łamach gazet.

Ala

Nie polecam,szerokim łukiem omijajcie tą firmę.

Zostaw opinię o Webmark Usługi Informatyczne Krzysztof Bochno - Bogatynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Webmark Usługi Informatyczne Krzysztof Bochno