25.06.07-28.08.07 Rolls-Royce Marine Poland Spółka z o. o.

Gniew

Opinie o 25.06.07-28.08.07 Rolls-Royce Marine Poland Spółka z o. o.

Kolo

Fajna firma, jest troche trudnych ludzi, ale ostatnie zmiany przesialy troche tych uciazliwych a szczegolnie takich dwuch. Pracuje tu juz pare lat i chyba niewiele jest lepszych miejsc w krakowie

Stefan

Bardzo dobra atmosfera w pracy. Mimo wahań w planach produkcji firma nie pozbywa sie pracowników

Czy uważasz, że to co pisze się w internecie na temat firmy 25.06.07-28.08.07 Rolls-Royce Marine Poland Spółka z o. o. to prawda? Dodaj swoją opinię na naszym forum.

Zostaw opinię o 25.06.07-28.08.07 Rolls-Royce Marine Poland Spółka z o. o. - Gniew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 25.06.07-28.08.07 Rolls-Royce Marine Poland Spółka z o. o.