Alwa Aleksandra Wareńczuk Punkt Sprzedaży

Trzebnica

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Alwa Aleksandra Wareńczuk Punkt Sprzedaży
0 0 6 1

Opinie o Alwa Aleksandra Wareńczuk Punkt Sprzedaży

Administrator

A jak obecnie wygląda praca i warunki pracy w Alwa Aleksandra Wareńczuk Punkt Sprzedaży? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

mhjkk

też mnie to zastanowiło @aleksis. Powienien wypowiedzieć się ktoś z pracowników, kto faktycznie ma pojęcie co dzieje się w firmie i udzieli rzetelnych informacji. Nie ma sensu snuć dłużej domysłów w tym temacie. Więc bardzo proszę o ifnormację :)

maxpedrito

Witam!!! Również dostałem dwa pisma od komornika w sprawie zajęcia wierzytelności,mimo , że nie miałem żadnego kontaktu z ww.firmą i osobą. Proszę wszystkich poszkodowanych o kontakt na priv: (usunięte przez administratora)

PX

Mógłbyć napisać coś wiecej o komornikach na priv. Jeden z członków mojej rodziny dostał pismo od komornika jako rzekomy dłużnik tej firmy, która z kolei jest czyimśtam dłużnikiem.(usunięte przez administratora)

pomyłka

dej se człowieku spokój jak nie chcesz komorników mieć na głowie

Zostaw opinię o Alwa Aleksandra Wareńczuk Punkt Sprzedaży - Trzebnica

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alwa Aleksandra Wareńczuk Punkt Sprzedaży