Wagat Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro

Węgrów

Opinie o Wagat Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro

qwas

A co się tam dzieje dokładniej? Upadaja?

mieszkaniec

Zamkneli wagat?

anonimus
@mieszkaniec 05.03.2017 21:47
Zamkneli wagat?

nie.. jeszcze się ratują..

Jacek

Pracowałem tam kiedyś 1 miesiąc tylko jako Kierowca adr ale firma jest Ok . Właściciel Pan Sylwek wymagający ale spoko , Spedytor pan Krzysztof równiez Ok. Pozdrawiam

gosc

nie polecam Ci tam pracy ja wytrzymałem nie cały rok chcieliby zeby człowiek pracował 24/24 za za darmo

gość

Jeżeli chcesz pracować za darmo, co innego mieć na umowie, a co innego robić, to samo tyczy się wynagrodzenia (część płacona poza listą płac) to to jest miejsce dla Ciebie. A jeszcze jeśli chciałbyś/chciałabyś żeby nikt Cię nie szanował, ani Twojej ciężkiej pracy, cały czas patrzył na Ciebie jak na złodzieja, a nawet jeśli już się z nimi rozstajesz nie wypłacił Ci należnych pieniędzy..to jest to, czego szukasz. Właściciele nie przestrzegają prawa pracy i czują się bezkarni, bo zastraszają swoich pracowników. Uważają siebie za "Panów i Władców", a Ty jesteś parobkiem, a nie daj boże upomnieć się o swoje pieniądze, nadgodziny itp, od razu dostajesz wypowiedzenie.

l.p.g

Właśnie szukam info, na temat tej firmy. Jak w niej jest,brać pod uwagę?

Zostaw opinię o Wagat Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro - Węgrów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wagat Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro