Victoria Dom S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

Opinie o Victoria Dom S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Victoria Dom S.A.

RymekSzewski

Victoria Dom ma ciekawe lokale usługowe i to w dobrych cenach. Duży wybór jest aktualnie głównie na Pradze, od malutkich metraży, po naprawdę duże powierzchnie. Jeśli szukacie miejsca na osiedlowy sklepik z eko żywnością, albo fajną knajpkę – spróbujcie się skontaktować z ich biurem obsługi.

Jarosław Burak

Zdecydowaliśmy się na mieszkanie na Białołęce, bo widzimy, że dzielnica fajnie się rozwija. Kupujemy u dewelopera Victoria Dom, bo zauważyliśmy, że bardzo wpływają oni na rozwój dzielnicy. Lokale usługowe w ich inwestycjach tętnią życiem, a kolejne inwestycje w osiedla w ramach dzielnicy motywują małe firmy do lokowania tam swoich siedzib

admin

Masz wiedzę na temat pracy w firmie Victoria Dom S.A.? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Victoria Dom S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Victoria Dom S.A.