Opinie o Victoria Dom S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Victoria Dom S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Victoria Dom S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Victoria Dom S.A. w Warszawa

Mieszkaniec Nova Sfera

Developer porażka, jak już odbierzesz mieszkanie to kontakt się urywa i cały czas pod górę. Odrzucają wszystkie usterki, nie znając podstaw obowiązującego prawa. Jakość materiałów i robocizna na bardzo niskim poziomie. Nie polecam tego Developera.

Opowiecie mi proszę o pracy w dziale reklamacji i serwisu? Ciekawi mnie także czy ta sytuacja z klientem oraz pożyczką, która nie została udzielona już się rozwiązała? Jest teraz oferta dla asystentki i myślę czy by nie aplikować. wymagania spełniam, interesuje mnie jednak rozwój. możecie o nim opowiedzieć?

Na jakie benefity można liczyć w Victoria Dom S.A.?

Wertik Nowy wpis

Nie polecam ich nikomu, to (usunięte przez administratora) Podpisałem z nimi umowę rezerwacyjną, wszystko obiecując, że w przypadku nieotrzymania pożyczki pieniądze zostaną zwrócone - po odmowie pożyczki nie odbierają ani telefonu ani maila

Szukam pracy jako inżynier budowy, być może znajdzie się tu jakiś pracownik? Chciałbym poznać warunki pracy, bo na portalach w ogóle oferty takiej znaleźć nie mogę. Zapewniają samochód służbowy raz z możliwością użytkowania prywatnie? Nadgodziny są zawsze rozliczane dodatkowo? I czy wszelką papierkową robotę można załatwiać częściowo z domu - zdalnie?

Aplikowałeś do Victoria Dom S.A. na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. reklamacji i serwisu gwarancyjnego? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Specjalistka ds. księgowości musi mieć wyższe wykształcenie? Np. 2 miesiące temu napisali w ogłoszeniu o kierunku, ale w sumie to nie ma informacji, czy wystarczy technikum czy muszą studia być. Ja jestem w trakcie studiów dopiero, czy to by aktualnie był problem, żeby się zatrudnić?

Mieszkaniec Nova Sfera

Ursus Factory 6

Nie polecam dewelopera!!! Ursus Factory 6 -Jakość materiałów bardzo niska, tynki(usunięte przez administratora), widać łączenia materiałów. Drzwi do mieszkania nie posiadają nawet górnego zamka. Oddali większość mieszkań, nie mają zamontowanych liczników prądu w związku z tym nie można podpisać umowy o energię. Można jedynie ciągnąć prąd z korytarza. W poprzedniej inwestycji UF4, która została oddana w 2021 ludzie nadal nie mają liczników. Prąd dostarcza deweloper, za dodatkową opłatą. W końcu w 2023 roku licznik energii to towar deficytowy (usunięte przez administratora). Ludzie kupili zewnętrzne miejsca postojowe naziemne których stoi transformator i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć kiedy zniknie, nawet inspektor budowy!!! Mieszkania zaczęli wydawać bez pozwolenia na użytkowanie. Czynsz jest bardzo wysoki- (usunięte przez administratora) Gdybym dziś miał wybrać dewelopera napewno nie byłby to Victoria Dom. LUDZIE UWAŻAJCIE

Jan

Victoria Dom - NIE POLECAM!!!!!!! Zakup był czystą przyjemnością i na tym koniec. W trakcie odbioru mieszkania, stwierdzono problemy z przeciekaniem loggi - deweloper nie uznał wad. Podpisanie aktu notarialnego przenoszącego własność miał nastąpić najpóźniej 3-4 miesiące od dokonanego odbioru. Po 7 miesiącach okazało się że deweloper znalazł źródło utrzymania w zarządzaniu mieszkaniami – dwukrotnie wyższy czynsz!!!!!!. Otrzymałem lakoniczną informację że nie odpowiadają za informacje przekazywane z działu sprzedaży, a w umowie deweloperskiej Victoria DOM zabezpieczyła sobie z górką 13 miesięcy od zakończenia inwestycji jako czas na podpisanie aktu. Tak więc pozostaje płacić. STANOWCZO ODRADZAM ZAKUP MIESZKANIA U TEGO DEWELOPERA. SAME PROBLEMY PO PODPISANIU UMOWY DEWELOPERSKIEJ I FATALNY KONTAKT!!!!

Firma Victoria Dom S.A. poszukiwała osób na stanowisko brak. Ktoś brał udział w rozmowie rekrutacyjnej? Jaki rodzaj umowy zaproponowano?

Klientka

Pękające ściany, wszystko jest tanie, w bloku jest głośno, ogólnie odradzam. Obsługa biura mało przyjemna na sile narzucają swojego notariusza a potem wciskają zarządcę (usunięte przez administratora)który za zarząd 60 m mieszkaniem bierze 500 zł (sam zarząd nie mówię o jakichkolwiek zaliczkach). Pan (usunięte przez administratora) niby miły ale jak przychodzi co do usterek to staje po stronie generalnego wykonawcy

Nikt
@Klientka

A w której inwestycji Pani kupiła mieszkanie?

Aga
@Klientka

Szanowni Państwo to dlaczego Wspólnota mieszkaniowa się za to nie weźmie,przecież to Państwo decydujecie z kim podpisujecie umową o zarządzanie. zawsze możecie wypowiedzieć umowę o zarządzanie i podpisać umowę z inna firma. To wasze Prawo!!!! .Ustawa o Własności dokładnie to określą!!!!

Renata

A ja natrafiłam na rekrutację dziejącą się teraz dla Pracownika obsługi klienta. Chciałabym zapytać, czy na rekrutacji są testy sprawdzające umiejętności miękkie kandydata? W tej ofercie wymagają np. komunikatywności, dokładności czy sumienności. A to sprawdzają jakoś przed zatrudnieniem?

Cóż.. nie wiem jak pracuje sie w firmie VD SA, ale jako klient mam juz kilka spostrzeżeń: po pierwsze, brak komunikacji po drugie sprzeczne informacje, patrz pkt 1 po trzecie, ignorancja- brak odpowiedzi na wiadomości- patrz pkt 1. Jako deweloperzy mają ciekawe propozycje rozkładów mieszkań i atrakcyjne ceny, jednak pozostaje spory niesmak jeśli chodzi o kontakt ze strony VD

Jacek
@anonymous

Nie zgadzam się. Bardzo dobry kontakt jest. Jak i ofertowy i sprzedażowy!

@anonymous

Nie zgadzam się z tą opinią ponieważ miałam kontakt z tą firmą i jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej obsługi . Kiedy potrzebowałam dodatkowych wyjaśnień,informacji to zawsze je otrzymywałam . Victoria Dom godna polecenia Pozdrawiam DF

Sebastian
@ODPOWIEDZ

A kiedy korzystałaś z usług firny? Bo tamten komentarz jest dość stary, wiele się mogło zmienić od tego czasu

Pożary na osiedlach Victoria Dom w jednym tygodniu na dwóch skrajach Warszawy. O ile na Białołęce nie wiadomo co się stało, to na osiedlu metro połczyńska doszło do podpalenia aut na terenie osiedla. Mimo zapewnień dewelopera oraz wizualizacji przedstawionych przed zakupem - osiedle miało być zamknięte. Do garaży miała być kontrola dostępu w postaci pestek. Miała być brama wjazdowa na osiedle. To miały być skuteczne metody bezpieczeństwa, które sprzedawali mieszkańcom. Na końcu deweloper uznał, że te rozwiązania to zbyt duże koszty i osiedla nie zamknęli. MIMO IŻ PŁACISZ JAK ZA ZAMKNIĘTE. Do tego część budynków zamiast lokali usługowych oddali jako hotele -(usunięte przez administratora). No nic - jeśli szukasz mieszkania to lepiej zapłacić trochę więcej u innego dewelopera, który buduje tak jak obiecuje.

@Marcin

To nie obowiązywała przy kupnie umowa gdzie było ustalone że to osiedle zamknięte? Bo same obiecanki jeszcze nic nie gwarantują. Ty tu kupileś mieszkanie i nie upewniłeś się jak ma być?

Joanna

Deweloper to bardzo dobry (usunięte przez administratora) Podczas sprzedaży osiedla na warszawskim bemowie (Metro Połczyńska) prezentowali osiedle jako osiedle zamknięte oraz lokalu usługowe na parterze przed osiedlem. Wizualizacje i ulotki które przedstawiali były piękne, a potem nastała rzeczywistość. Deweloper wbrew zapewnieniom nie zamknął osiedla, a do budynków usługowych które miały być usługowe, wprowadził uchodźców. Na osiedlu panuje teraz bałagan, (usunięte przez administratora) rozpalają sobie grilla na balkonie czy trawie, jest generalny nieporządek. Zrobiło się też niebezpiecznie. Oczywiście deweloper na zarzuty odpowiedział, że wizualizacja z ulotki nie stanowi oferty handlowej. Dobrze, że mieszkania chociaż są jak na planie bo też mogło być różnie.

Grażyna
@Joanna

Słaba sprawa, bo to przecież wasz porządek zakłóca. Ale chyba ma rację z tą całą ulotką, bo do tego widocznie się nie obligował, taki tam lewy marketing... Ciekawe jak wobec tego wszystkiego ta cała sytuacja dalej się rozwinie? Jak sądzisz?

drugi gośc

tak samo jak gość, od maja przesuwają termin podpisania umowy, mówiąc ze czekają na pozwolenie na budowę, przy pierwszej rozmowie Pani zapewniała ze to tylko formalność, tak jak mówi gość pewnie chcą podnieść ceny, aby więcej zarobić, bo ciągle mało, ludzie wyrażajcie wasze niezadowolenie może to im da trochę do myślenia.......

Aneta

Hej, weszłam na stronę Victoria Dom i zauważyłam, że mają jakąś promocję, można kupić podobno mieszkanie aż 20 000 złotych taniej: jestem bardzo ciekawa, czy ktokolwiek miał okazję z tej promocji skorzystać i może się wypowiedzieć. Na czym ona dokładnie polega? Warto z tego skorzystać i teraz kupić tam mieszkanie?

xx
@Aneta

promocja polega na tym że przez np: tydzień można kupić metr mieszkania taniej nawet o (usunięte przez administratora)zł czyli na 40m2 jest to kwota w wysokości (usunięte przez administratora)ł na tym polegają ich promocję

GOŚĆ

Deweloper od maja 2021 , przesuwa nam termin podpisywania umów przedwstępnych . ( mamy zawarte umowy rezerwacyjne). Zapewne wynika to z chęci podniesienia cen mieszkań ? Ptaszki świerkają , że na dniach rozwiążą z nami umowy rezerwacyjne ? Więc chyba pozytywnej opinii , nie będzie.

Peter55

Podczas zakupu mieszkania przedstawiciel dewelopera poinformował mnie i żonę, że na osiedlu Metro Połczyńska zaplanowane są ogólnodostępne miejsca parkingowe w ilości 10 miejsc. W tych 10 miejscach miało być zaplanowane 1 miejsce dla osób niepełnosprawnych. Teraz deweloper zmienił zdanie i ograniczył ilość ogólnodostępnych miejsc. Dla mnie to jest zwykłe (usunięte przez administratora)

Tomasz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy w administracji?

Izydor

To jest forum pracownicze być może kontakt był ale nie z firmą ??

Zostaw merytoryczną opinię o Victoria Dom S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Victoria Dom S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Victoria Dom S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Victoria Dom S.A.?

Victoria Dom S.A.