Victoria Dom S.A.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

Victoria Dom S.A.
3 7 6 1

Opinie o Victoria Dom S.A.

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Victoria Dom S.A.?

anonymous

Cóż.. nie wiem jak pracuje sie w firmie VD SA, ale jako klient mam juz kilka spostrzeżeń: po pierwsze, brak komunikacji po drugie sprzeczne informacje, patrz pkt 1 po trzecie, ignorancja- brak odpowiedzi na wiadomości- patrz pkt 1. Jako deweloperzy mają ciekawe propozycje rozkładów mieszkań i atrakcyjne ceny, jednak pozostaje spory niesmak jeśli chodzi o kontakt ze strony VD

RymekSzewski

Victoria Dom ma ciekawe lokale usługowe i to w dobrych cenach. Duży wybór jest aktualnie głównie na Pradze, od malutkich metraży, po naprawdę duże powierzchnie. Jeśli szukacie miejsca na osiedlowy sklepik z eko żywnością, albo fajną knajpkę – spróbujcie się skontaktować z ich biurem obsługi.

Jarosław Burak

Zdecydowaliśmy się na mieszkanie na Białołęce, bo widzimy, że dzielnica fajnie się rozwija. Kupujemy u dewelopera Victoria Dom, bo zauważyliśmy, że bardzo wpływają oni na rozwój dzielnicy. Lokale usługowe w ich inwestycjach tętnią życiem, a kolejne inwestycje w osiedla w ramach dzielnicy motywują małe firmy do lokowania tam swoich siedzib

admin

Masz wiedzę na temat pracy w firmie Victoria Dom S.A.? Jeśli tak, czekamy na Twoją opinię.

Zostaw opinię o Victoria Dom S.A. - Warszawa

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Victoria Dom S.A.