Vadam-Serwis Adam i Piotr Cerbiński

Zielona Góra

Opinie o Vadam-Serwis Adam i Piotr Cerbiński

Jacek

Z przykrością muszę przestrzec wszystkich potencjalnych klientów obu Panów ,zakupując komputer w Sklepie Vadam Adam i Piotr Cerbiński napotkałem żenującą-nie fachową obsługę . W trakcie okresu gwarancji również napotkałem się ze zgrzytem i nie fachowa pomoc .Wszystkich Państwa przestrzegam przed zakupami w ów firmie Vadam-Intel .po pomoc musiałem udać się do innego renomowanego sklepu .gdzie udzielono mi fachowej obsługi .Chyba obu Panom nie zależy na renomie Firmy .

Zostaw opinię o Vadam-Serwis Adam i Piotr Cerbiński - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vadam-Serwis Adam i Piotr Cerbiński