Fundacja Uśmiech Dzieciom

Katowice

Opinie o Fundacja Uśmiech Dzieciom

domek

Olek, fundacji jest kilka o podobnych nazwach np. podaruj usmiech z Gdyni jeszcze, a temat jest o fundacji Usmiech Dzieciom z Katowic własnie. To chyba inna fundacja się pod nich odszywa, bo ta powstała w wyniku wieloletnich działań charytatywnych każdego z fundatorów. Działania te przejawiały się poprzez organizowanie już od 1998 roku w Filharmonii Śląskiej w Katowicach m.in. koncertów charytatywnych połączonych z aukcją obrazów.

Olek

To, o czym piszecie to jest firma, a nie fundacja i mieści się w Chorzowie. Podszywają się pod znane fundacje, tak jak zrobili to pod Fundację Uśmiech Dzieciom z Katowic. Wykorzystują wizerunek, żeby im się lepiej sprzedawało, to jest dość nikczemne.. Teraz działają pod innym szyldem znowu, za rok pewnie pod innym

oszukana

to miejsce nie powinno nazywać się fundacja ale( usunięte przez administratora ) ,nie pomagaja tylko oszukują osoby mówię oczywiście o Chorzowie za dobrze wykonaną pracę nie wypłacają kasy.Przyjmują kilkanaście osób w miesiącu osoby są na okresie próbnym robią kase a potem zwalniane bo nie pasują pracodawcy.Nie polecam tej pracy ani satysfakcji,ani kasy,a o żródle dochodu nie ma mowy.

zainteresowana
@oszukana 14.10.2014 16:30

Witam , mogłaby Pani napisać coś wiecej o tej pracy ? jak on wyglądała i na zym polegała? i ile miala Pani zarobić ?

ktos

fundacje są charytatywne i tak też działa jej zarząd. Nie zarobisz, dobrej umowy nie dostaniesz. Praca dla studentów, którzy rozpoczęli naukę a nie dla osób które muszą się utrzymywać.

Zostaw opinię o Fundacja Uśmiech Dzieciom - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fundacja Uśmiech Dzieciom