Opinie o Fundacja Uśmiech Dzieciom w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fundacja Uśmiech Dzieciom. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fundacja Uśmiech Dzieciom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Uśmiech Dzieciom w Katowice

Karol Nowy wpis

NIE POLECAM! FIKCJA NIE FUNDACJA.

hymhym Nowy wpis

Dzwonili i do nas, chcieli wyłudzić darowiznę i wstawić na to fakturę. Pytanie brzmi: dlaczego pracownicy, którzy sami oszukiwali firmy, wyłudzali te pieniądze są w szoku, że pracodawca ich (usunięte przez administratora) Pytanie retoryczne.

domek Nowy wpis

Olek, fundacji jest kilka o podobnych nazwach np. podaruj usmiech z Gdyni jeszcze, a temat jest o fundacji Usmiech Dzieciom z Katowic własnie. To chyba inna fundacja się pod nich odszywa, bo ta powstała w wyniku wieloletnich działań charytatywnych każdego z fundatorów. Działania te przejawiały się poprzez organizowanie już od 1998 roku w Filharmonii Śląskiej w Katowicach m.in. koncertów charytatywnych połączonych z aukcją obrazów.

Olek Nowy wpis

To, o czym piszecie to jest firma, a nie fundacja i mieści się w Chorzowie. Podszywają się pod znane fundacje, tak jak zrobili to pod Fundację Uśmiech Dzieciom z Katowic. Wykorzystują wizerunek, żeby im się lepiej sprzedawało, to jest dość nikczemne.. Teraz działają pod innym szyldem znowu, za rok pewnie pod innym

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fundacja Uśmiech Dzieciom. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
oszukana

to miejsce nie powinno nazywać się fundacja ale(usunięte przez administratora) ,nie pomagaja tylko oszukują osoby mówię oczywiście o Chorzowie za dobrze wykonaną pracę nie wypłacają kasy.Przyjmują kilkanaście osób w miesiącu osoby są na okresie próbnym robią kase a potem zwalniane bo nie pasują pracodawcy.Nie polecam tej pracy ani satysfakcji,ani kasy,a o żródle dochodu nie ma mowy.

zainteresowana
@oszukana

Witam , mogłaby Pani napisać coś wiecej o tej pracy ? jak on wyglądała i na zym polegała? i ile miala Pani zarobić ?

ktos

fundacje są charytatywne i tak też działa jej zarząd. Nie zarobisz, dobrej umowy nie dostaniesz. Praca dla studentów, którzy rozpoczęli naukę a nie dla osób które muszą się utrzymywać.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Uśmiech Dzieciom - Katowice

Fundacja Uśmiech Dzieciom