Opinie o Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Stoparek w Oleśnica

counter
1 3 6 5 1
Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Stoparek? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

TakNie

Boko Nowy wpis

Jesli chcesz miec zszargane nerwy i kupic troche zlomu polecam tego wszystkowiedzacego chamskiego pana ale taniej jest kupic cos na złomowisku. Ale jak juz sie zdecydujesz na zakup to zrob to przez allegro bo inaczej kasy tak jak mi ci nie zwroci bo jak tylko zobaczysz co ci wyslal to bedziesz chcial mu odeslac.

TakNie

3 Nowy wpis

czy oni tylko sprzedają sprzęt komputerowy czy7 serwis też?

Tak1Nie

Firma Nowy wpis

Totalne dno, brak możliwości reklamacji wadliwego monitora i bezczelne uwagi. ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Tak2Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

krz

[usunięte przez moderatora] człowiek niekompetentny, kontakt ze sprzedającym praktycznie nie istnieje; a w razie zwrotu, pieniądze oddaje po 100 telefonach, poinformowaniu o chęci zgłoszenia na policję...

Tak2Nie

Miałem nieprzyjemność kupić monitor od pana [usunięte przez moderatora] . Monitor miał być w stanie idealnym, a był to stary zdezelowany, nie nadający się do użycia złom. Przy reklamacji pan [usunięte przez moderatora] chciał mnie obciążyć jej kosztami. Dopiero po interwencji Miejskiego Rzecznika Konsumentów pan [usunięte przez moderatora] oddał mi moje pieniądze. Odradzam współpracę z tym panem.

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Stopar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomasz Stoparek - Oleśnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 3 ocen.