Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Poznań

Opinie o Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe

Hanna

Firma nadal prowadzi działalność i nie potwierdziły się wcześniejsze komentarze o splajtowaniu. Czy coś w takim razie zmieniło się w Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe na plus? Czy były to tylko plotki?

Hanna

@PanCham to bardzo dobrze, że byłeś zadowolony z pracy w Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Co więcej możesz napisać o pozytywnych aspektach pracy w tej firmie? @xxxxx napisałeś, że koniec firmy Litz. Dlaczego tak uważasz?

Cichy

Plajta

oij

No skoro do podstawy doliczają jeszcze benefity socjalne, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu tacy inżynerowie automatycy to wiadomo że mają dużo obowiązków do spełnienia. Wiecie jednak czy wypłata jest u was terminowa? Dzięki

xxxxx

Koniec firmy litz

PanCham

Wielu z Was ma różne poglądy na temat Firmy. Ja byłem zadowolony z pracy w LITZ. Pamiętajcie, że firmę buduje nie tylko jej właściciel ale i pracownicy.

mikulik

Zastanawiam się dlaczego nikt nie wypowiada się w temacie pracy w LITZu. Może nie ma tam zupełnie rotacji i rekrutacje nie są potrzebne? Jeżeli jednak ktoś niedawno zdobył u nich pracę to mógłby się pochwalić tym co i jak u nich funkcjonuje. Zastanawiam się jak najłatwiej w razie czego przejść rozmowę kwalifikacyjną.

xxx

pracowałem w tej firmie jeden wielki syf.fałszywi ludze i najlepsz tekst KUMPEL jak kiedy kolwiek usłyszysz słowo kumpel od operatora to o wiecej nie pytaj he

romanek

firma litz jeszcze istnieje?

xxxx

ŻENADA umowy śmieciowe 1600 brutto i premia 500% której nigdy nie widzisz jak się zwolnisz to nie ważne ile godzin robiłeś dostaniesz 1200 zł masakra nie idźcie tam bo zawsze was oszukają

janeczek

"czy to miejsce istnieje" nie rozumiem pytania. W każdym razie w miejscu gdzie był Litz można kupić mandarynki na promocji, a tam gdzie siedziały kadrowe jest stoisko z alkoholem.

Nick

Litz jest obok freshmarketu, wejście obok.

obserwator

W miejscu firmy litz jest Fresh market, chyba zmienili branże działalności.

Adaś

Litz zmienia siedzibę czy upadł?

dzidziuś

Co wy firma zawsze płaciła na czas no może jak przypadał weekend to wypłaty przychodziły ok 14-tego. Roboty zawsze było dużo z tego względu, że co chwile były po kimś poprawki. Szkoda, że dziadek zrezygnował bo synuś tą firme (usunięte przez administratora) Maszyny mają wporządku niekture są starsze jak kobelco i nowsze jak doosan czy case. Koparko-ładowarki też maja niezłe. Szkoda, że mnie zwolnili lubiłem tą firme. Nawet miła atmosfera.

rychu

tak jest ok szczególnie jak zatrudniają kierownictwo gazowe z Inowrocławia

ZAUFANY

Wszystko w tej firmie to jeden wielki pic na wodę fotomontaż! Szef zwykły (...). Jezdzi na wakację, a ludziom pieniędzy przez 2 tygdnie nie wypłaca, bo nie ma go w kraju, a póżniej nie ma księgowej... NO LITOŚCI ! DNO MUŁ I WODOOSTY - ładnie to ujmując. Terminów też nie dotrzymuje, zaczyna jedno, póżniej przenosi ludzi aby skończyli drugą system pracy tragiczny !

BRZESZCZYK

JA PRACOWAŁEM W TEJ FIRMIE OK.ROKU.DALI MI WYPOWIEDZENIE W MAJU TEGO ROKU I DO DZIŚ CZEKAM NA WYPŁATĘ.CHYBA TRZEBA IM ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ BO INACZEJ SIĘ NIE DA.

pilot

Nie płaca na czas .bałaganiarze, zle się chyba w firmie dzieje

damian

Robiłem w firmie litz 5 lat jako operator i maszyny mają git

drops

LITZ = TRAGEDIA I KŁOPOTY DLA PODWYKONAWCÓW

xpimp

Litz szuka operatorów maszyn, Z racji iż nie mam pracy, zgłosiłem swoją kandydaturę. Nie mogę znaleźć konkretnej ich strony, tylko w googlach pokazało że maja siedzibę w Stanowicach na lotnisku.Z tego co wnioskuję, chcą wejść na rynek wrocławski albo już weszli, lecz wiem że szukają operatorów maszyn. Czy posiada ktoś info jakim sprzętem dysponują?

pracowałem w tej firmie i niestety nie mam dobrego zdania, jak cie zwolnią bo firma się konczy to już nie wypłacaja wynagrodzenia mlody [usunięte przez moderatora] mysli ze wszystko jemu wolno..jako szef jest beznadziejny, odradzam każdemu tą firme bo podupada a mlody moze tą firme tylko dobić bo na szefa sie nie nadaje!!

weteran

a jak zwolnicie sie z pracy, to zrobią z was oszusta, złodzieja, i nie zapłacą wynagrodzenia ani ekwiwalentów

Pracowałem w tej firmie na płace nie narzekam, kto co sobie wynegocjuje to ma i kasa na czas. Gorzej z realizacją robót to jest żenada syf i ubóstwo. Nie zagęszczają niszczą wszystko co im stanie na drodze, byle by rure zakopać.

Mycha

Ja kupowałem tanio wiele razy ROPE w Szczecinku od Rudego faceta z litz co ma srebrną terenową Toyote ale u niego tylko churtowo po 400 litrow

komar

I paliwo maja tanie szczególnie w Szczecinku

weteran

pracując w tej firmie od dłuższego czasu mam raczej mieszane uczucia, zarobki dostateczne, które nie są miarodajne do godzin pracy jak i jej jakośći,atmosfera wokół nienajgorsza wszystko zależy od tego gdzie traficie,wynagrodzenia na czas

Zostaw opinię o Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Litz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe