Opinie o YORK w Bolechowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie YORK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie YORK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o YORK w Bolechowo

Pinokio

He he mąż się pewnie dowie i będzie oklep ????????????

Debesciak

fajnie czyta sie takie zalosne opinie na swoj temat...na poczatku troche to wkurza i daje do myslenia ale kazdy kolejny motywuje do pracy. sam nie raz to przechodzilem i piszcie wiecej zawistni ludzie.pseudo kolezanki i koledzy zazdrosni do szpiku kosci. nie jestescie w stanie stanac twarza w twarz i powiedziec co was boli to wylewacie swoje zalosne wypociny na forum.a ja zycze tej pani jeszcze wiecej sukcesow i awansow. mam nadzieje ze utrze nosy tym ktorzy tak "milo" o niej pisza.pozdrawiam tych zawistnych i tych zyczliwych

Debesciak

kazdy dobiera sobie do wspolpracy osoby z ktorymi mu sie dobrze pracuje i rozmawia.nikt nie chce sie meczyc w pracy.najtrudniej zrozumiec to tym ktorzy nigdy nie dobierali sobie pracownikow a ksiazke oceniaja po okladce (najfajniejsze sa ksazki ktore maja ladna okladke i ciekawa zawartosc) wiec odpowiedzcie sobie sami dlaczego niektorym udaje sie awansowac innym nie... zazdrosc az z was kipi. a ja na miejscu tej pani wchodzilbym miedzy was z usmiechem co rano zyczac kazdemu udanego dnia.wam wszystkim zawistnym jak i tym ktorzy trzymaja kciuki zycze rowniez awansow po co ma byc wam przykro ze ktos ma a wy nie :) :) pozdrawiam

Debesciak

Panie badz pani "gajowy" twoje WYPOCINY pokazuja dlaczego Ty nigdy nie awansujesz. iloraz inteligencji ponizej przecietnej nie pozwoli ci ruszyc z miejsca.Kimkolwiek jestes uwierz mi ze takie docinki jeszcze nikomu nie zaszkodzily a zmotywowaly do dzialania.sam to przerabialem i wierz mi ze predzej czy pozniej prawda wyjdzie na jaw kto kim jest, a wtedy bedziesz musial/a uzyc takiego slowa jak PRZEPRASZAM. nie zycz drugiemu co tobie nie mile.pozdrawiam

Normalny

Iloraz inteligencji az kipi z Ciebie????

@Normalny

Domyślam się o kogo chodzi, hejterzy są wszędzie. Niestety tak to w życiu jest że sami tego w oczy Ci nie powiedzą, muszą dowartosciowac się pisząc "pierdoły"na publicznym forum tylko żeby inni lykali jak młode pelikany i żeby było głośno w firmie. Powiedzieć Ci prawdę? Tak będzie głośno... dzień, dwa... potem ucichnie bo niczego innego " mądrego "nie wymyślisz, zazdrość będzie ciągle Cię gryzla, gul nadal skakał, a ta Pani ktorej istnienie w firmie tak cie razi w oczy nadal będzie pracować... jaki wniosek? Hejterstwo nic nie zmienia... Pamiętaj tylko że w Internecie nic nie ginie, numery IP ma każdy i na policję również może pójść każdy. Bo za oszczerstwa w Internecie też możesz być ukarany. Tutaj nikt nie jest anonimowy. Nie pozdrawiam.

@Normalny

LLOOCCZZEEKK.
@Znajdzmnie

Panie/pani Gajowy/wa jeżeli swój post zamieścilaś ze swojego komputera smartfona to wiedz że osoba którą właśnie obsmarowalaś/łeś może zgłosić się na policję założyć sprawę w sądzie i nie będzie Ci do śmiech. Pomówienie w internecie... Jest to przestępstwo pomówienia w typie podstawowym. Jeżeli dopuszczamy się takiego czynu za pomocą środków masowego przekazu (do których należy Internet), narażamy się na surowszą odpowiedzialność. Kodeks karny przewiduje w tej sytuacji obok kary grzywny czy ograniczenia wolności, także karę pozbawienia wolności do 1 roku. W razie skazania za przestępstwo pomówienia sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża lub inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. Orzeka się ją w wysokości do 100 tysięcy złotych.

@LLOOCCZZEEKK.

Mam nadzieję ze ta Pani to zgłosi bo obczerniac jest łatwo każdemu a najlepiej niech kazdy patrzy na siebie..

@Znajdzmnie

Brawo Ty...Mądre słowa 'a Pani zyczymy sukcesow.

Znajdecię
@Nowy

Czego wy wszyscy chcecie od Natalii?

Loczek
@LLOOCCZZEEKK.

A jeśli to wszystko prawda - co wtedy?

Ktos

Kazdy sadzi po sobie....

....1...2..

No i co?? Zazdrościłbyś jakby zrobił z niej swoją asystentkę?? Ludzie...przestańcie się wtrącać w ich życie...dogadują się?? To najważniejsze...fajnie się pracuje z ludźmi z którymi ma się dobry kontakt a Ty najwyraźniej jesteś sam i nikt Cię nie lubi,skoro piszesz takie dyrdymały..

Pan Gajowy
@Debesciak

Pewnie kolana to masz ,aż zdarte od klęczenia hehe. Albo otworek smarujemy maścią łehehe Pan Gajowy pozdrawia

Prezes też miał dość i odszedł z tej firmy

c

co dalej z prezesem ?

niktWażny

Temat dotyczył zupełnie innych osób, a także problemu który ma miejsce na wcześniej opisanym dziale. Koleżanka, która jest tutaj opisywana nie ma z tym nic wspólnego, a stała się tylko ofiarą tej bezsensownej dyskusji. Wchodzenie w jej prywatne życie, jest przynajmniej nie na miejscu!

NieWażny
@niktWażny

Jak dział, jakiich osób Natalko

Podwyżka

Siema Janusze slyszołem za mają dołożyć na początek roboty a później no cóż firma inspiruje sie reklamą pracuj pl. Znaczy że dostaniecie świnki ha ha. A tak poważnie apka spoko , olx też ok zachęcam do szukania , a jak mówi moj przełożony : nie możliwe nie istnieje a skoro nie to warto szukać nowych możliwości.

Uciekła premia
@Podwyżka

Na bzdurki , dyrdymałki, głupstwa oszczędnością i pracą ludzie się bogacą oto roczna premiera świnka dla każdego zamiast premii niech moc będzie z wami.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie YORK? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Filozof

"Na początku był chaos". Całe szczęście bo już się zastanawiałem czy ci co wieszczą firmie koniec maja racje. A z tego wynika że to dopiero początek jest, uf co za ulga. Moc atrakcj jeszcze przed nami ...

Pirotechnik
@Filozof

Te filozof jabym się cofnoł dalej przed chaos do wielkiego wybuchu. Do tego dąży nasz władza. Całe szyfostwo wie że do niczego dobrego te zmiany nie prowadzą ale są tak ..... o swoje koryto że są skloni zatopić wlasny okręt. Oni są jak huba , tasiemiec, pasorzyty które zjadaja york. Brak im cywilnej odwagi.

Pinokio

He he opinie usunięto hmm ciekawe dlaczego być może prawda boli???? dno a nie sorry dno się już oderwło

Kordynator Liderów

Niebawem otoczy cię ciemna strona mocy dla zainteresowanych większe normy na konferencji na maszynach plan Lin wypalil a wy nadal ślepi i głusi ogólnie fantastyczne wam kity wciskają rządzący dobra zmiana jak prezent PiS u i ich 500+ hehe chasła wyborcze ogólnie to bardzo dobrze że się kręci w tej firmie plan jest prosty zrobić was w bambuko żebyście byli zakręceni jak małpy z epoki kamienia łupanego.Ogolnie jest dobrze firma istnieje do końca świata i jeden dzień dłużej pssssss

Polonista
@Kordynator Liderów

Hasla

Znajdzmnie

To powoli wszystko dobiega do upadku firmy. Co druga osoba ma w planach jak najszybszą ucieczkę z tej pracy. Pewnie myślicie dlaczego? Małe pieniądze to główny powód.... Pracownicy z dłuższym stażem żeby podstawę mieli mniejszą od "nowych" ? Hańba. To my ich uczymy pracować na maszynach, mamy coś za przekazanie wiedzy tak jak w innych firmach? Nie :) I te nagrody raz w miesiącu... co z tego że starasz się cały miesiąc wyrabiasz normy czy na nabijarkach, konfekcji, czy na aqua skoro jesteś co chwilę na innej maszynie lub pakujesz na konfekcji. A przeciez oceniają wyniki maszyn... hmm przykladowo n17 i n10 obstawione jak zawsze tymi samymi ludźmi. Może po prostu nie wynik maszyn, a wynik danego pracownika przez cały miesiąc będzie doceniony? Trochę refleksji Panowie w odblaskowych kamizelkach. :)

Takjest
@Znajdzmnie

Co druga osoba ma w planach ucieczke ale tego nie robi... kazdy duzo gada a jednak siedzi w tym (usunięte przez administratora)

Lukas
@Znajdzmnie

Nad firma zawisło mroczne widmo , nastąpił atak klonów i choć giną ostatni jedai to w końcu nastąpi przebudzenie mocy, gdyż nadejdzie nowa nadzieja.

Nikt
@Takjest

To rozejrzyj się. Ilu zostało mechaników na produkcji. Z magazynu odchodzą. Na wtryskach 3 mistrzów zdegradowali i są na wypowiedzeniach. Komu mogą to upierdzielają siano. Odchodzą też z biurowca. Nie długo nie będzie miał kto ciągnąć tego wózka. Zostaną same (usunięte przez administratora) I młode siksy mdlejące przy maszynach. A bracia B dalej będą udawać że jest coraz lepiej.

Wielbiciel braci B
@Nikt

Bracia B przetrwali wszystko i przetrwaja w koncu przezyli nawet atak wscieklych krów i wszelkich innych besti

Nikt
@Wielbiciel braci B

Oni przetrwają nawet wojnę Atomową. York już nie.

Fan.
@Lukas

Szkoda jedaj , takich jak Monika, Ania czy Grzegorz ,którzy polegli w ataku klonów ,na szczęście w tym roku nowa część gwiezdnych wojen-zobaczymy jaki będzie miała tytuł.

Ciapaty
@Fan.

Jaki Grzegorz?

Zbulwersowana

Doszła mnie plotka że pan T. B. A. Ma zostac technologiem. Prosze was uszczypnijcie mnie. Ten czlowiek omija maszyny szerokim łukiem. A jak juz cos zrobi i zostanie 'gwiazdą' to pochwili te cos znowu niedziala. Mam nadzieje ze to tylko plotka jak nie to oznacza ze drapanie pewnej osoby po 'brodzie' daje efekty ...

@Zbulwersowana

A jak tam M. Sz. ?

mick
@Michał

Gorzej niż MFR - niestety

Zbulwersowana
@Zbulwersowana

A jednak hm... ale telefon dostanie firmowy ? Tylko bateria mocna musi byc. Masakra.

Zazenowany

Pracuję tu krótko ale to co się dzieje w tej firmie to porażka najgorsza zmiana na jakiej byłem to mfr jeden wyścig szczurów jeden z drugim by cie zabili za złotówkę więcej i te śmieszne nagrody żeby zobaczyć ile sa w stanie z Ciebie wycisnąć i potem podkręcić norme . Oczywiście (usunięte przez administratora) żyją dobrze np Pani R może wszystko bo ma plecy rozmawia przez telefon na środku hali i nikt nie widzi niektórzy są nietykalni gdzie jest sprawiedliwość w tej firmie. Wszyscy mają już dość tej pracy jeszcze trochę będą stać przy tobie z batem nowi przychodza i odchodzą ale nikt tego nie widzi że coś tu nie tak . Gdzie jest prezes tej firmy czy on tego nie widzi.

Jadwiga

Na produkcji pani R , biedna bez przygotowania bez doświadczenia na porzarcie. Dodatkowo ten wypadek i dylematy kto pojedzie kto zostanie na hali wsumie nikt .... róźnicy brak ciekawe kto pójdzie siedziec jak wydarzy sie cos strasznego biedna R czy władza która tą patologie tworzy. Do zbulwersowanej ten TBA jest udany bylam tam kilka razy i odsyla do innych a sam bawi się tel i byl zajęty , chyba tym telefonem pracowalam tu i tam troche znam tego kolege. Rozumiem twoja frustracje nas mechanicy teź spławiają ale ich to już powoli brak. Szukam pracy w duni bo tu juz okręt tonie , potrzebuja jak co. Ps nie liczyla bym na przedłużenie umów we wrześniu na czas nie określony, slyszałam że szukają agencji i to nie towarzyskiej hehe. Co do mistrzów z wtrysķów macie chłopaki jaja brawo mega kochones czy jakoś tak trza się szanować.

bananowiec

Nie ma to jak na wlosiu premia w leasingu. Chlopaki uciekajcie z tamtad bo was z ta linia na Białoruś wywiozą

York

I co ze zmiana Sst?? Kto zostal nowtm mistrzem??? I brygadzistka??? Dzieciarnia od liderow?? Czy jakas powazniejsza osoba??

smutna
@York

Poważne osoby są już na wypowiedzeniu bo się szanują, a zostaną swierzaki jak w Biedronce. Szach mat! Samodestrukcja.

Takjest
@smutna

Swiezaki :) moze szybciej doprowadza firme na upadek. Bo raczej nie porzadza jak nalezy.

Bartosz

Ktoś coś wie za co zwolnili brygadzistke i dwóch mechaników? Czy w firmie już brakuje pieniędzy na wypłaty? Maszyny stoją z powodu awarii, co z tym robi firma zwalnia mechaników i to w dodatku nie tych co ściemniają (mistrzowie na tych zmianach) tylko młodych co (usunięte przez administratora). Premia ludziom spada z powodu braku towaru co robi firma? Zwalnia osobę odpowiedzialną za pobieranie towaru (brygadzistke). Brak słów...

@Bartosz

brygadzistke zwolnionili przez pakowaczki z Kowi, ciekawe jak moga sobie w oczy patrzec w lustrze... Zawsze wszystko wiedza co w yorku sie wyprawia. Nawet kto z kim sypia i jaka bielizne nosi...ale na temat brygadzistki jakas totalna cisza, CIEKAWE CZEMU? pewnie zajete liczeniem pieniedzy bo byly do gory po podwyzke (TAK SIE TLUMACZYLY) hahahah smiech na HALI

Ciekawy
@Bartosz

Jakich mechanikow zwolnili???

@Ciekawy

Najlepszych panie.

@Red Bul

Tzn

Mick.

No i podobno szefa produkcji też mają przenieść.

A kto jest szefem ? ?? Jeśli to nie tajemnica

@Mick.

Brawo "YORK" - "end of " coraz bliżej.

York !!!
@Red Bul

"The end'' jak już,ale to na 100% Twój !!!

@Mick.

No i stało się - szefa już nie ma.

mick

No i stało się Zmiana SST przestała istnieć ..????

Zaciekawiony
@mick

Dlaczego przestała istnieć???

@Zaciekawiony

Ktoś puścił fame zamiast spokojnie poczekać, aż sam odejdzie. Teraz po złości na pewno zostanie i żadnego wypowiedzenia nie złoży...w sumie lepiej on niż MFR jakby miała przyjść za niego na zmianę.

mądra

najlepsza MFR

Pracowlam tam
@mick

Cos wiecej na ten temat? Pan SST sklada wypowiedzenie???

głupia
@mądra

najlepsza MSZ

Lean

Najpierw wykonczyli dobrych pracownikow a teraz pozbywaja sie kadry lub ich degraduja..jest dwoch elektrykow, mechanikow zero moze do Ows...ka zadzwonie

Bruno Mars
@Lean

Dziki kraj dziki kraj Owsiak Górą reszta to dno .York do końca świata i jeden dzień dłużej

@Bruno Mars

I ani dnia krócej! Niech trwa chwila mocy !!! To gdzie wpłacać datki ???

Kopciuszek

Nie on jedyny, znam jeszcze innnych w tej firmie za którymi też się Smród ciągnie ....

@Kopciuszek

Kogo?

megi

Człowiek który już dawno z tego stanowiska powinien być zciągnięty .Ale kochani karma do niego wróci .A może już wróciła a nie wiecie .Ile osób upokorzył tyle osób go upokorzy .Może za rok za 5 lub 10 dotrze to do niego .Może on czytając to za jakiś czas zrozumie że karma wraca podwójnie

Kopciuszek

@on.

Wiagrę :-)

Szczera.
@megi

może go wreszcie zdejmą ,po co nam taki szef

Znajdecię

Czas zastąpić mistrzów liderami ,niech się wreszcie wykażą.

Czy ta firma jest nadal tak beznadziejna jak piszecie ???

on.

Jest nadzieja.

@on.

Jaka???

rencistka

Ja pracowałam 10 lat i nie mogę nic złego powiedzieć ,praca nie należała do lekkich ,ale pieniądze na czas ,a atmosfere o której tu tak negatywnie piszecie to tworzycie sami .W okresie kiedy pracowałam była bardzo dobra atmosfera ,fajni ludzie ,jeszcze sporo z nich pracuje ,żeby nie problemy zdrowotne to jeszcze chętnie bym popracowała a tak tylko powspominać mogę i liczyć każdą złotówkę. Z renty ciężko żyć ,a komu nie pasuje praca to niech nie pisze negatywnych bzdur tylko zmieni prace ,teraz dla chcących pracować pracy dosyć ,-pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o YORK - Bolechowo

• Jak się pracuje w YORK?

Zobacz opinie na temat firmy YORK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w YORK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 23 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

YORK
3.2/5 Na podstawie 396 ocen.
  • Poznańska 1
    62-005 Bolechowo