Ewros Firma Handlowo-Usługowa Systemy Komputerowe Piotr Roś

Opinie o Ewros Firma Handlowo-Usługowa Systemy Komputerowe Piotr Roś

Stefan

A ja słyszałem, że facet który prowadzi tą firmę jest jakiś dziwny, mało zna się na rzeczy itp. Ogólnie rzecz biorąc nie ma zbyt dobrej opinii. A firma jest jednoosobowa, więc jaki właściciel taka firma.

Zostaw opinię o Ewros Firma Handlowo-Usługowa Systemy Komputerowe Piotr Roś - Sułoszowa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ewros Firma Handlowo-Usługowa Systemy Komputerowe Piotr Roś