Animart Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Tchórzewski

Gdynia

Opinie o Animart Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Tchórzewski

toń

@czarek to chyba ciężkie do stwierdzenia.. Animart nie ma swojej strony, jak ktoś w firmie nie był, to pewnie nie ma pojęcia jak działają

Amesab

W latach dziewiecdziesiatych odbylem praktyki w tej firmie. Zawsze mozna bylo liczyc na mila atmosfere i fachowe szkolenie. Robert Posiada niebagatelna rzadko spotykana w obecnych czasach wiedze z zakresu elektroniki. Wiele osob trafialo do niego kiedy juz nikt nie umial sobie poradzic z problemem. Wtedy jeszcze Krzysztof zaczynal kariere zwiazana z instrumentami muzycznymi. Krzysztofa zdolnosci marketingowe i Roberta wiedza doskonale sie uzupelnialy. Rzadko jest tak ze nie mozna powiedziec ani jednego zlego slowa o bylym pracodawcy. A to wlasnie jest taka sytuacja. Pozdrawiam

Amigant

Przecież tam pracuje tylko pan Robert, ale ściema!!! ;)

Zostaw opinię o Animart Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Tchórzewski - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Animart Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Tchórzewski