Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ulafol Krzysztof Ulanowski

Olsztyn

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ulafol Krzysztof Ulanowski
6 1 6 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ulafol Krzysztof Ulanowski

dom78

Nie zgadzam się z opinią "jacko" Myślę, że mogę wypowiedzieć się na temat tej firmy ponieważ wielokrotnie korzystałem z usług tego typu w Olsztynie i Warszawie. Doświadczenie nauczyło mnie, że pozostanę jednak wierny tej firmie. Jedynie tutaj mogę otrzymać fachową robotę za cenę rozsądną. Nigdy nie miałem problemu z fakturą a zawsze ją biorę. Tak więc nie rozumiem opinii wcześniejszej - ja nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz polecam!

jacko

Potwierdzam! Cwaniactwo z fakturami dopadło i mnie, bo dopiero przy odbiorze okazało się, że to była kwota netto, jak powiedziałem, że chcę fakturę. Do tego wystarczy popatrzeć na jakość wykonania na ich własnych "pokazowych autach" - seicento. Generalnie nie ta cena, nie ta jakość, nie ta obsługa!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ulafol Krzysztof Ulanowski - Olsztyn

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ulafol Krzysztof Ulanowski