Berry Project

Opinie o Berry Project

Lidia

Wiele osób w poprzednich opiniach pytało,czy w firmie prowadzone są rekrutacje i staże, jednak nikt nie udzielił odpowiedzi. Informujcie na bieżąco o takich sprawach, tym bardziej, że firma cieszy się popularnością i jednak kilka osób jest zainteresowanych a udzieleni informacji na ten temat będzie priorytetem.

Igor

Wiecie, kiedy firma ma zamiar uruchomić program stażowy dla grafików?

A

Również nie polecam. Wrażenia po rozmowie negatywne.

x

Umieszcza ogłoszenia o pracę, umawia się na rozmowę, obiecuje projekty do wykonania.... po czym kontakt urywa się na miesiąc, lub w ogóle. Nie polecam jakichkolwiek interesów z tymi młodymi, niedoświadczonymi ludźmi - są niepoważni.

Zostaw opinię o Berry Project - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Berry Project