Midex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia Marian Midor

Łódź

Opinie o Midex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia Marian Midor

i hate marian

hahahaha koleżeńsko ? [usunięte przez moderatora] przyjmuje wszystkich jak leci , karanych , po podstawówce , pracowałem u niego 3,5 roku na umowie zlecenie na której miałem 1000 zł netto . 3/4 pracowników to alkoholicy , narkomani , ludzie po wyrokach i tacy ktorych nie chciano nigdzie indziej , ja robiłem u niego tylko dlatego że miałem 700m do pracy

Zostaw opinię o Midex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia Marian Midor - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Midex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hurtownia Marian Midor