Chemax-Pol S.C. Firma Handlowo-Usługowa Aldona Urbańska Jerzy Urbański

Sieradz

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 4 ocen.

Chemax-Pol S.C. Firma Handlowo-Usługowa Aldona Urbańska Jerzy Urbański
4 4 6 1

Opinie o Chemax-Pol S.C. Firma Handlowo-Usługowa Aldona Urbańska Jerzy Urbański

Administrator

Ktoś z Was obecnie pracuje w Chemax-Pol S.C. Firma Handlowo-Usługowa Aldona Urbańska Jerzy Urbański? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

chuck norris

Pracowałem tam chwile, wymagania spore nie adekwatne do zarobków, brak doszkalania pracowników, soboty dla chętnych (ale przyjść musisz), atmosfera napięta, branża typowo ślusarska a kierownik po budowlance, plus taki ze pracuje sie na nie byle jakim sprzęcie .

Biszop

Jezeli odpowiada ci bycie spawaczem, monterem, slusarzem, czasem nawet projektantem bo wielu rzeczy brak na rysunku a ty masz to po prostu wiedziec i teksty w stylu zrob tak zeby było dobrze za 13 zl na godzine to ta frma jest własnie dla ciebie. Nadgodziny platne tak samo, soboty, niedziele tez (a sprobuj powiedziec, ze nie przyjdziesz). Tyle w temacie.

Szukasz pracy?

admin

Podobała Ci się rekrutacja? Jakie pierwsze wrażenie zrobiła firma Chemax-Pol S.C. Firma Handlowo-Usługowa Aldona Urbańska Jerzy Urbański ? Podziel się z nami opinią.

Zostaw opinię o Chemax-Pol S.C. Firma Handlowo-Usługowa Aldona Urbańska Jerzy Urbański - Sieradz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemax-Pol S.C. Firma Handlowo-Usługowa Aldona Urbańska Jerzy Urbański