Chemax-Pol S.C. Firma Handlowo-Usługowa Aldona Urbańska Jerzy Urbański

Sieradz

Opinie o Chemax-Pol S.C. Firma Handlowo-Usługowa Aldona Urbańska Jerzy Urbański

Biszop

Jezeli odpowiada ci bycie spawaczem, monterem, slusarzem, czasem nawet projektantem bo wielu rzeczy brak na rysunku a ty masz to po prostu wiedziec i teksty w stylu zrob tak zeby było dobrze za 13 zl na godzine to ta frma jest własnie dla ciebie. Nadgodziny platne tak samo, soboty, niedziele tez (a sprobuj powiedziec, ze nie przyjdziesz). Tyle w temacie.

Podobała Ci się rekrutacja? Jakie pierwsze wrażenie zrobiła firma Chemax-Pol S.C. Firma Handlowo-Usługowa Aldona Urbańska Jerzy Urbański ? Podziel się z nami opinią.

Zostaw opinię o Chemax-Pol S.C. Firma Handlowo-Usługowa Aldona Urbańska Jerzy Urbański - Sieradz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chemax-Pol S.C. Firma Handlowo-Usługowa Aldona Urbańska Jerzy Urbański