Opinie o Indykpol w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Indykpol. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Indykpol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indykpol w Lublin

kandydat na mechanika

Powiedzcie proszę- jak praca w dziale utrzymania ruchu. Interesuje mnie stanowisko mechanika ale nie wiem -czy warto? Praca w Lublinie bo widziałem, ze tam szukają do DUR. Moze jest ktos kto tam pracował lub nadal pracuje i zechce podzielić się opinią na temat pracy w/w stanowisku. Dziękuję.

@kandydat na mechanika

Pracujesz za darmo, przymusowa jedna sobota w miesiącu do "oddania". Generalnie pracujesz od poniedziałku do niedzieli cały miesiąc. Szefostwo DUR niekompetentne - Misiewicze. Bardzo odradzam żeby ktoś nie ugrzązł w błocie.

Pracownica

Przynajmniej nie ma tego kartofla co pracownice po pupie klepie chyba żadna nie tęskni

@Pracownica

Był taki mistrz w tamtym roku ale na szczęście odszedł nieprzyjemny i traktował kobiety okropnie . Na pewno żadna za nim nie tęskni chyba że ta z wyklepana.

Po przejęciu Indykpola przez SuperDrob jest tylko coraz gorzej... Brak podwyżek a wymagania wzrosły dwukrotnie. Dyrekcja sama nie wie czego chce, cięcia kosztów na najtańszych rzeczach. Zaczął się wyścig szczurów i podpierdzielanie jeden drugiego. Na produkcji głównie więźniowie i Litwini i Ukraińcy - więc się nie dogadasz. Na maszynach nie da się pracować, niby z 2016 roku a już w rozsypce. Niekompetentny dział utrzymania ruchu gdzie za chwilę dyrektor i kierownik pójdą naprawiac maszyny bo pracownicy zwalniają się z pracy. Ja jeszcze tu siedzę ale gorąca odradzam jeśli chcesz przyjść po studiach za najniższą krajową jako pracownik umysłowy...

@skorpion czy wiesz coś na temat aktualnych rekrutacji do firmy Indykpol? Jak wygląda proces rekrutacji, na jakie stanowiska można aplikować? Osoby będące w procesie rekrutacji często poszukują informacji na forum, o możliwości zatrudnienia w danej firmie.

skorpion

czy pani Ola jest sama??dział jakości

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Indykpol się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
skorpion

magazyn szuka pomocników . pensja ok

Henry

Jeśli jest dobry to nie ma znaczenia skąd pochodzi!!!

Dobry pracownik nie narzeka!!!

IndykShit
@Paweł

Dobry pracownik to pracownik z Ukrainy :)

Robert

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie?

IndykShit
@Robert

Nie warto! Chyba, że nie masz szacunku do samego siebie i dasz się traktować jak śmieć

Czarny1985

Ch.. wiecie jeden wielki bur... 15 ton towary wraca z zwrotu przemyje sie i jedzie dalej towar. Ludzi traktują gorzej jak smiecia

@UciekajZIndykpolu długo pracujesz w tej firmie? Twoje opinie jako pracownika są bardzo cenne, zwłaszcza że Indykpol umieścił ostatnio kilka ogłoszeń o pracę w internecie. Czy w sprawie warunków na hali były prowadzone z kierownictwem jakieś rozmowy? @UciekajZIndykpolu jakie warunki masz na myśli? Jeśli dokładniej uargumentujesz swoją opinię będzie bardziej wartościowa dla użytkowników, w tym momencie niewiele mówi tym którzy ten wątek czytają pierwszy raz.

UciekajZIndykpolu
@Karolina

Indykpol nie mógł umieścić żadnych ogłoszeń w sprawie pracy w Lublinie ponieważ firma od niedawna nazywa się superdrob. Póki co niestety zmieniła się tylko nazwa firmy i nic więcej niestety..zwiększony zakres obowiązków, kompletny brak profesjonalizmu i zaangażowania ze strony mistrzów. Nie mówiąc o traktowaniu ludzi przed nich właśnie. Kierownik zupełnie niczym nie zainteresowany. Niestety, jeżeli nowy zarząd nie zmieni nic w kwestii tego kto tam rządzi i nie określi konkretnych zakresów obowiązków pracowników to z tej firmy niestety będą ludzie uciekać. Marka niestety jest juz spalona i dobrze się nie kojarzy..nie polecam pracy tutaj choćby przez wzgląd na samo traktowanie człowieka.

UciekajZIndykpolu

Indykpol to (usunięte przez administratora) płace marne, pseudo mistrzowie produkcji maja w (usunięte przez administratora) co sie tam dzieje aby odsiedziec 8h i sie napic. bywa ze nie musza czekac 8 h :) nie polecam nikomu pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) zimno, smierdzi i jeden wielki (usunięte przez administratora)

Elo

Witam ile zarobi tam PH ?

Ela

A na co aplikujesz?

Mdm

Witam. Dostałem propozycje pracy w firmie na stanowisku PH. Proszę o info jakie zarobki, targety, auto (tylko do pracy czy również do użytku prywatnego). Z góry dzęki. Pozdrawiam.

PSYCHO

Też tam pracowałem będąc w więzieniu Da się wytrzymać Bez przesady nie jest tak żle Jak ktoś gdziekolwiek pracował wcześniej to da sobie rade Wiadomo że są stanowiska lżejsze i cięższe Kadra chamska i nie szanująca pracowników Pozdro GIT LUDZIE!

wyrobnik

Witam, szukają tam u was ludzi do pracy? Wielkie dzieki za każdą odpowiedz.

zk

Nikt juz nie chce tam pracowac. (usunięte przez administratora)

Operator uboju

Dajcie spokoj... ja pracuje od polroku i nie narzekam, fakt, praca do latwych nie nalezy, brudna, smierdzaca, ale za to zarabiam ponad 2k. Jak ktos jest rozpieczony i uwaza ze mu za samo bycie pracownikiem sie nalezy, to coz. Niech szuka sobie gdzie indziej :D

J

No ja tez musze powiedzieć, że jeśli chodzi o produkcję to jest to naprawdę przyzwoita sprawa, nie wiem dlaczego miałoby być inaczej, generalnie nie ogarniam tematu i chyba na tym polega mój problem, no ale co zrobić, nie można wiedzieć wszystkiego przecież

Mietek

Pracowałem na produkcji za przyzwoite pieniądze, zarobki były bardzo zadowalające i co najważniejsze zawsze w terminie. Atmosfera bez spięć. Niestety musiałem zmienić miejsce zamieszkanie. Nowym osobom polecam ! Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Indykpol - Lublin

• Jak się pracuje w Indykpol?

Zobacz opinie na temat firmy Indykpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Indykpol