Indykpol

użytkownik zarejestrowany

Ela

A na co aplikujesz?

kandydat na mechanika

Powiedzcie proszę- jak praca w dziale utrzymania ruchu. Interesuje mnie stanowisko mechanika ale nie wiem -czy warto? Praca w Lublinie bo widziałem, ze tam szukają do DUR. Moze jest ktos kto tam pracował lub nadal pracuje i zechce podzielić się opinią na temat pracy w/w stanowisku. Dziękuję.

Mdm

Witam. Dostałem propozycje pracy w firmie na stanowisku PH. Proszę o info jakie zarobki, targety, auto (tylko do pracy czy również do użytku prywatnego). Z góry dzęki. Pozdrawiam.

PSYCHO

Też tam pracowałem będąc w więzieniu Da się wytrzymać Bez przesady nie jest tak żle Jak ktoś gdziekolwiek pracował wcześniej to da sobie rade Wiadomo że są stanowiska lżejsze i cięższe Kadra chamska i nie szanująca pracowników Pozdro GIT LUDZIE!

wyrobnik

Witam, szukają tam u was ludzi do pracy? Wielkie dzieki za każdą odpowiedz.

zk

Nikt juz nie chce tam pracowac. (usunięte przez administratora)

Operator uboju

Dajcie spokoj... ja pracuje od polroku i nie narzekam, fakt, praca do latwych nie nalezy, brudna, smierdzaca, ale za to zarabiam ponad 2k. Jak ktos jest rozpieczony i uwaza ze mu za samo bycie pracownikiem sie nalezy, to coz. Niech szuka sobie gdzie indziej :D

J
użytkownik zarejestrowany

No ja tez musze powiedzieć, że jeśli chodzi o produkcję to jest to naprawdę przyzwoita sprawa, nie wiem dlaczego miałoby być inaczej, generalnie nie ogarniam tematu i chyba na tym polega mój problem, no ale co zrobić, nie można wiedzieć wszystkiego przecież

Mietek

Pracowałem na produkcji za przyzwoite pieniądze, zarobki były bardzo zadowalające i co najważniejsze zawsze w terminie. Atmosfera bez spięć. Niestety musiałem zmienić miejsce zamieszkanie. Nowym osobom polecam ! Pozdrawiam

Z48

firma może i wporządku ale kierownictwo i majstrowie nie ganiają cie po każdym stanowisku pracy aby swoją normę wykonać . NIE szanują wcale pracownika .

bezczelny

Ciekawe czy zmieniło sie coś w Indykpolu po moim odejściu. Mam nadzieje że tak.

wiśnia

Kurde chciałam iść tam do pracy (usunięte przez administratora)a może coś po nowym roku się zmieniło napiszcie jak coś wiecie

praca

jestem po technologii żywienia, to na co mam szanse, i pytanie czy wezmą mnie na rozmowę jak wyślę cv

praca

Szukam pracy, powiedzcie mi ile tam jest zmian

kogut

To prawda, następcy nie mogą odstawać, co zrobić trzeba tam pracować, tylko najgorsze, że dają zła reklame zakładowi

Ewela

Hej zamierzam złożyć CV w tej firmie może ktoś sie orientuje czy są przyjęcia ? pracuje tam moja znajoma mówi ze ciezko ale idzie wytrzymac interesuje mnie zmiana na noc moze ktoś coś wie?

obserwatorka

Jedyną rzeczą, która mi się nie podoba w tym zakładzie jest brak kultury i szacunku dla pracownika. Już nie będę pisać o zarobkach ponieważ jest to problem znany wszystkim. Dziwi mnie tylko, że kadra zarządzająca, która przecież reprezentuje zakład, nie potrafi spokojnie i z odrobiną chociaż kultury zwracać się do pracowników. A szkoda, bo to jest "jego i zakładu" wizytówka.

praca

słyszałem że mają być podwyżki w indykpolu

praca

czy to prawda, że mają podnieść 13 % do pensji za zostawanie ponad wymiar godzin,za godziny nadliczbowe, od kiedy?

były

Witam mam pytanie do was czy jesli pracowałem w indykpolu i sie zwolniłem to czy przyjeli by mnie drugi raz do pracy w indykpolu?? prosze o odpowiedz

były

witam mam pytanie czy jesli pracowałem w indykpolu i sie zwolniłem to czy moge jescze raz wrocic do tej pracy?? prosze o pdpowiedz

indyk

Ewela
@indyk 29.06.2015, 19:34
oj nie na odpadach pracuje się po 12 godzin, w tym zapachu

Matko jestem w szoku czytając wasze opinie che złożyć tam CV rozumie ze jestes pracownikiem tej firmy moze orientujesz się jak jest na nocnych zmianach bo czytając te opinie to jestem przerazona

Swat
@indyk 29.06.2015, 19:34
oj nie na odpadach pracuje się po 12 godzin, w tym zapachu

Jak znaleźć pracę?Adres w Lubline(intos@i.ua)

Czyli ogólne zarobki 1300 do 1500zł

Oj nie (usunięte przez administratora) + premie (usunięte przez administratora) i nie wolno narzekać, bo mówią dobrze, że masz prace Powodzenia

tyrak
@pracownik 12.06.2015, 19:31

po 8 godzin sie pracuje, nie po 12. Czasami trzeba zostać 30 minut czasami 1 godzinę, ale to się odbiera. Masz wolny dzień jak nazbierasz 8 godzin, albo ci zapłacą za to. Nikt tu nie robi po 12 godzin, mogło się tam zdarzyć jak był jakaś poważna awaria maszyn czy coś takiego. Tyle godzin to możesz zostać jak sam się zgłosisz i o to poprosisz.

tyrak

Czasami trzeba zostać 30 minut czasami godzinę, ale też czasami wychodzi się wcześniej 15 minut, lub 30 minut. Jest ciężko, niektóre stanowiska są wręcz na granicy wytrzymałości, nie ma lekkich stanowisk dla mężczyzn. (usunięte przez administratora)

więźniowie lubią tam pracować i się popisywać no bo ładne są tam dziewczyny

jaro

Ale większość to mężatki

praca

W skład pracowników wchodzą i więźniowie, może Was pytał jeden z nich, nic nie wiadomo?

Olo

Dobre - tez byłem na tej "rekrutacji" w jakimś hotelu pod W-wą. Podobne wrażenia względem tego Pana. Jakiś dziwny ten człowiek. Ale jak pasi firmie.....

Alik

Może to był on - wzrost się zgadza (koło 50-tki). Siedział wyraźnie znudzony i głównie gapił się w dół ( widocznie śmiertelnie go nudziłem hahaha). Na moje pytanie czy firma pracuje na ex works na chwilę zamarł a następnie usłyszałem (nie zmyślam) - że jak??????. Uff - ręce mi opadły - widać pierwszy lepszy może bawić się w rekrutację w tej firmie. Z języków mnie nie sprawdzał. Ciekawe dlaczego....Zwykła moja strata czasu. Powodzenia

Alik

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej ( export ). Nie dostałem się i ok - byli widocznie inni bardziej pasujący do wymagań. Dalej pracuję w swojej obecnej firmie i szukam dalej. Człowiek który ze mną rozmawiał to chyba był jakiś psycholog firmowy. Nie przedstawił się - pal licho bo nie musi choć wypada. (usunięte przez administratora)Pytanie tylko - PO CO taka osoba kogokolwiek weryfikuje???? Dla mnie to była strata czasu, bo musiałem kombinować jak się urwać z roboty.

kura

ja nieraz mam dosyć, wracania o rónych porach dnia z tej pracy, może ktos wie o innej pracy, wolnym miejscu

kuba

ja tam nie pracowałem

i co z tym 2 maja

Czy to prawda, że 2 maja w sobote idziemy do pracy, bo ja słyszałem ,że tak, ale nie jestem pewnien, dajcie mi znać

indyk

kurcze, zakład robi postępy pracuje się po 8 godzin, od 5,30 do 13,30 i no inne zmiany ale po 8 godzin, polecam zakład pracy

riviva

Witam:) przeczytalam wasze komentarze i mam teraz metlik w głowie. Pracuje aktualnie w jednym z zakładów produkcyjnych w Lublinie na stanowisku kontrolera jakości, ale ze względu na warunki pracy i chęć dalszego rozwoju zawodowego chciałam zmienić miejsce pracy, ale widzę że wszędzie jest to samo. Dostałam propozycje pracy jakoś specjalista ds. Zapewnienia jakości, ale po tym co tu czytam zastanawiam się czy warto w ogóle poważnie o tym myśleć. Napiszcie jak to jest na tym stanowisku?? Obowiązki, zarobki etc.

kurczak

tylko grusze i fundusz socjalny. zadnych bonów zadnego kredkowego itd..

ja z LBN

Dostałem ofertę do Lublina na "Mistrza dzielenia" - mogli byście mi nieco przybliżyć to stanowisko? :)

asia

a ja z zewnątrz jestem,napiszcie co to za stanowisko, co się robi?to praca w biurze jest?

asia

Hej jest ogłoszenie na Specjalista ds. zapewnienia jakości w lublinie wie ktoś co taka osoba robi?

Bezrobotny

Szukam pracy, myśle się tam zatrudnic napiszcie mi ile jest zmian do której pracuje sie najdłużej, czy nadgodziny są płatne

gęś

Szkoda, że nie na temat, godzin pracy ten komentarz, i pomimo tego, że duży producent to jak pracownicy są traktowani

Nowy

Pracuje od niedawna w biurowcu. Wiem ze ostatni rok był bardzo dobry i w firmie wdrażają zmiany miedzy innymi w zakresie relacji pracownik- pracodawca. Pakiet medyczny jest oferowany dla każdego ( polmed) i pracownik dopłaca 10 zł / mc. Za rodzine jak zrozumiałem trzeba dopłacić 40 zł. Słyszałem ze ponieważ sa związki zawodowe ( które pod byle pozorem piszą donosy do inspekcji pracy) to firma jest non stop kontrolowana. Tak wiec na produkcji jak ludzie zostają to zgodnie z przepisami- albo nadgodziny albo oddanie czasu wolnego. Ja jestem zadowolony- czuć pozytywna energię.

szukam

nnnnnnnnnnapiszcie mi jak się pracuje na ubojni, i po ile godzin tam się pracuje, od której godziny zaczyna sie prace

praca

prosze napiszczie mi jak się pracuje na ubojni

sady

Witam czy może ktoś ze Śląska 4 września jedzie do Warszawy na drugi etap rozmów w sprawie pracy na stanowisko Regionalny Przedstawiciel ds Kluczowych klientów?

gucio
@sady 29.08.2014, 17:50

......tak, a na którą masz rozmowy?

mini

Mam iść do pracy niedługo jak zrobię badania i nie wiem co teraz robić po tym co przeczytałam

SMUTNA

wiecie co ja też tam pracowała przez prawie rok było ciężko jak cholera wiedziałaś o której zaczniesz prace ale nigdy nie było wiadomo o której skończysz.Zimno okropnie nogi w gumiakach przymarzały do mokrej podłogi szefostwo takie sobie ale nikt nie jest bez wad.Zarobki no cóż najniższa krajowa +premia Ale wiecie co ja tą prace wspominam bardzo miło trafiłam na fajną grupę ludzi pracowałam na DZIELONYM PRZYJĘLI mnie bardzo serdecznie do swojego grona za co jestem im bardzo wdzięczna POZDRAWIAM SERDECZNIE CAŁE DZIELONE

taka sobie

jestem zwykłym pracownikiem a nie z żadnego kierownictwa a każdy ma swoje zdanie na ten temat poza tym nikt cie nie zmusza do pracy w tej firmie skoro uważasz się za osobę pokrzywdzona to po jaki ciul dalej komentujesz takie głupstwa śmiechu warte są te opinie było powiedzieć tej osobie jaka jest a nie z podkulonym ogonem zakończyć prace i wypisywać bzdury na forum .Praca jak praca leniom nikt nie płaci zatrudniając się tam nikt ci nie obiecuje kokosów tylko dostajesz umowę do reki i tam jest czarno na białym ile zarobisz a każda praca jest ciężka nikt nie płaci za leżenie. Może ja trafiłam na dobrego majstra co można o wszystko zapytać i wszystko powiedzieć jeśli mi nie pasuje. Przecież to są ludzie jak my maja swoje wymogi ale tez jak jest ciężko przeniesie na inne stanowisko żeby można było odpocząć zresztą bez komentarza mam dość czytania tych bzdur :(

taka sobie

jesli chodzi o umowe to jest umowa o prace normalna tylko na 4/5 etatu wiec nie zbierzesz kokosow ale jesli chodzi o wynagrodzenie za prace wcale nie jest takie zle jak tutaj pisza nikt nie moze narzekac przy takiej umowie jak zarobi wiecej jak najnizsza krajowa wiec nie sluchajcie tych bzdur to tylko pisza ci co nie chce im sie pracowac takie jest moje zdanie .A praca nie jest lekka przy rozmowie starajac sie o prace slyszy sie to wiec po co pozniej te zale i placz zreszta ktora praca jest lekka jak nie wysilisz miesni do pracy to musisz umysl nie ma pracy ktora nie meczy jak ktos chce zarobic to pracuje a nie czeka na utrzymanie rodzicow :)

Zostaw opinię o Indykpol - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indykpol