D&D Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Dariusz Piechota

Rzeszów

Opinie o D&D Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Dariusz Piechota

handlowiec

Sklep z beznadziejnym i drogim asortymentem. (usunięte przez administratora)Nie polecam tam pracy nikomu. Dobrego nie wiele można powiedzieć o tym kramie. Może to, że czasem pracują tam ludzie kompetentni aczkolwiek atmosfera jest taka że rotacja wśród pracowników jest spora.

Zostaw opinię o D&D Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Dariusz Piechota - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D&D Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Dariusz Piechota