Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sims Sylwester Siatkowski

Adres: Żeromskiego 83, 64-920 Piła

NIP: 7641006448 REGON: 570113180

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sims Sylwester Siatkowski

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sims Sylwester Siatkowski

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Kreuj rynek pracy. Dodaj wypowiedź o firmie Sims Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sylwester Siatkowski . Napisz co sądzić o tym pracodawcy. Twój wpis ma znaczenie.

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sims Sylwester Siatkowski - Piła

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sims Sylwester Siatkowski

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.