Blask Usługi Czystościowo-Porządkowe Monika Kulisa

Sosnowiec

Opinie o Blask Usługi Czystościowo-Porządkowe Monika Kulisa

synek

wiecie może czy na obiekty sprzątaczek nie potrzebują teraz?

wiolka

ale piszecie bzdury jak sie komus robic nie chce to nazeka na wszystko pani monika to wspaniala koieta zycze kazdemu takiego szefa wyplata na czas ja pracuje juz rok u pani moniki i zlego slowa nie powiem bo bym zgrzeszyla

Odradzam wszystkim współprace z Panią [usunięte przez administratora] !!!! [usunięte przez administratora] Naprawdę odradzam wszystkim prace w firmie BLASK. chyba że ktoś jest chętny pracować charytatywnie [usunięte przez administratora]

Zostaw opinię o Blask Usługi Czystościowo-Porządkowe Monika Kulisa - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Blask Usługi Czystościowo-Porządkowe Monika Kulisa