Speed-Up S.C.

Poznań

Opinie o Speed-Up S.C.

Jarrr

Witam byłem na spotkaniu rekrutacyjnym na stanowisko Key Account Manager ds. sieci Handlowych i B2B w Katowicach.Niestety nie zostałem zatrudniony-żałuje, bo to fajny produkt, który można sprzedać na ulicy. Natomiast rozmowa przebiegła w bardo przyjaznej atmosferze panowie okazali się profesjonalistami . Brak głupich pytań. Pytania ukierunkowane na przydatność kandydata do wykonywania obowiązków służbowych. Rekrutacje przeprowadzali właściciele firmy. Kontakt z takimi osobami to przyjemność a to dziś rzadkie!!! Polecam!!!

Zostaw opinię o Speed-Up S.C. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Speed-Up S.C.