UNIgastro

Wrocław

Opinie o UNIgastro

krystian

Jak wygląda praca magazyniera w firmie Uni-Gastro ?

Bosman

Mam wrażenie jakby wszystkie powyższe opinie z wyjątkiem opinii napisanej przez użytkownika MARTA były fałszywe, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem i odrazu wnioski same się nasuwają, że po 1 negatywnej opinii nagle wylew pozytywów na temat profesjonalizmu firmy, co nie jest przedmiotem opinii tutaj wystawianych bo opinie powinny dotyczyć pracy w tej firmie a nie niby profesjonalizmu jak to nazwali przedmówcy.. Szkoda czasu czytać takie bzdury bo prawda jest zupełnie inna.

AM

Jaki Pan taki cały kram

Klientka

Jestem klientką firmy Unigastro. Trochę bałam się nawiązać z Nimi współpracę, gdyż opinie, które krążą o Nich po mieście są nie za ciekawe. Nie wnikam w porywczy styl bycia właścicieli i to jaka atmosfera panuje w tej firmie, bo tak naprawdę nie powinno mnie to obchodzić. Nie można im zarzucić profesjonalnego podejścia do klienta. Osoby handlujące mają dużą wiedzę i znają się na tym co robią- miło było nawiązać współpracę z kimś takim. Można spokojnie napisać, że czytają w myślach klienta. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że potrafili świetnie zaprojektować mój lokal. Tutaj, jestem pełna podziwu. Szczerze polecam zlecenie projektów lokali gastronomicznych w tej firmie, gdyż są one rzetelnie wykonane. Przy wyborze firmy polecam kierować się profesjonalizmem pracujących tam ludzi, a nie opinią o właścicielach. Pozdrawiam A.

Marta

Niestety ale z przykrością muszę stwierdzić, że firma Unigastro jest firmą nieuczciwą. Dostarczyli wyposażenie kuchni niezgodne z umową, nasza firma została oszukana a meble są fatalnej jakości. Unigastro daje duże rabaty, co jest kuszące w porównaniu z innymi firmami, problem w tym, że meble które się zamówiliśmy nigdy nie dotarły do nas, a w zamian zostały zamontowane meble gorszej jakości, innej firmy ( co zresztą Państwo Puć przyznali w sądzie ) Dodam, że w sprawie sądowej zapadł wyrok potwierdzający oszustwo. Z przykrością nie polecam firmy Unigastro.

Zostaw opinię o UNIgastro - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UNIgastro