Stalbiga Paweł Trynka

Kraków

Opinie o Stalbiga Paweł Trynka

klaps

jak to praktyki, to fajna możliwość, na zdobycie doświadczenia :)

szukajac pracy trafilam na powyzsza firme-niestety, dni probne i tym podobne praktyki poprostu zenada. jak chcesz nie miec prywatnego zycia poza praca i to za male pieniadze to zglos sie do stalbigi. odradzam kazdemu lepiej sie zastanow 2 razy zanim tam pojdizesz

ja1

bzdura! jak tam nei pracowalac to nie wiesz i nie mac ludziom w glowie

ja1

mam isc tam na rozmowe zastanawiam sie czy warto-prosze o szczere odpowiedzi. i o pomoc

bylam na dniach probnych gdzie uslyszalam po kilku dniach pracy kompletnie za darmo ze sie nei nadaje bo jestem-cytuje za delikatna-cokolwiek szefowa miala na mysli to mowiac. ( usunięte przez administratora ). niskie wynagrodzenie ale za to gwarancja duzego stresu i calej masy obowiazkow

Japiszon

Dlatego że są nieprawdziwe?

Zostaw opinię o Stalbiga Paweł Trynka - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalbiga Paweł Trynka