Europe Quick Trans

Kraków

Opinie o Europe Quick Trans

Michał

praca ciężka - ale wypłata zawsze na czas, i chyba najlepsza flota w Polsce południowej od Zielonej Góry po Przemyśl

pawel

Odradzam, eksploatują pracowników do granic możliwości. Przemęczenie i praca po godzinach bez dodatkowego wynagrodzenia to normalka.

Robson

Praca może ciężka, kwestia przyzwyczajenia - ale wypłata zawsze na czas :)

jednoręki

Znajomy tam pracował,wybuch z chłodnicy poparzył mu rękę i twarz firma zamiast zająć się pracownikiem kazała mu poszukać bańki na wodę uzupełnić płyn i jechać dalej.

obiektywny

Pracuje 4 lata, uczciwy pracodawca,

Kierowca eqt

Kroją na kasę pracowników i nawet nie starają się specjalnie tego ukryć, twierdzą że potrącenia są spowodowane jakimiś zniszczeniami ale nie przedstawiają żadnych kwitów, auta przeładowane o nic nie można się doprosić. odradzam pracę każdemu

mateo

Witam Pracował ktoś w tej firmie?? Warto składać papiery?

Zostaw opinię o Europe Quick Trans - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europe Quick Trans