Toolbox Creative Communications

Łódź

Opinie o Toolbox Creative Communications

agata

cześć, jestem bardzo zainteresowana pracą w Toolbox. skończyłam studia związane z tym zawodem i chciałabym na dobre rozpocząć karierę w komunikacji. branża i sama firma mi odpowiada, tym bardziej że w działalności łączą kilka dziedzin i nie jest to suchy PR, ale również trochę marketing i reklama. będę wdzięczna za informacje jakie dają warunki zatrudnienia.

zainteresowany

do autora tekstu "ale bzdura" - możesz napisać coś więcej? jestem zainteresowany firmą, cenne są informacje od aktualnych lub byłych pracowników... z góry thx

zb

ale bzdura!

Zostaw opinię o Toolbox Creative Communications - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toolbox Creative Communications