Elektro-Dom Tadeusz Głomb

Zabrze

Opinie o Elektro-Dom Tadeusz Głomb

pan marianuś
użytkownik zarejestrowany

a może pan w takim razie napisać za co konkretnie można takie premie otrzymać i w jakiej one mniej więcej wysokości były? no ale skoro takie warunki to pewnie do instalacji do [racy wysokie wymagania:/

Mirek

Jak ja pracowałem to było w porządku i kasa na czas i nawet premie można było dostać.pracowalem przy instalacjach elektrycznych i czasem wydaje mi się że to była praca dla mnie :-) pozdrawiam Taka i najwytrwalszych

Mirek

Tadek

Bardzo dziękuje za dobre opinie, szukam elektryków lub elektroników. Wiadomo że dobrze pracujący pracownik tez ma prawo do normalnego zarobku zadowalającego obie strony. Narzekaja Ci co nie chcą robić a chcą zarobić.... Pozdrawiam Wszystkich i zyczę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2016.

Krzysztof

Witam, kilka lat temu pracowałem w firmie elektro-dom, powiem krótko jeśli się jest fachowcem i zna się temat to można dobrze u Tadka zarobić. Pracowałem na serwisie instalacji domofonowej i alarmowej oraz cctv,jeździłem czasem z chłopakami na montaże i jak się chce to można. Nie wiem jak jest obecnie teraz ale wtedy było OK.

hobit

adolf przecież ty piłeś w pracy po 8 piw, więc o co chodzi??? narzeka ten kto nie pracuje, bo ten kto noramlnie pracuje ma normalna wypłatę.

adolf

Tadek nie płaci,omijać z daleka

Adam

Zenek napisał: " Nie wypłaca pieniędzy, a jak płaci to same grosze po 100-200 zł za cały miesiąc pracy. Prosze o unikanie tej firmy szerokim łukiem. Dziękuję !!!" Całkowicie się zgadzam. Od tego cwaniaka najpierw trzeba brać pieniądze a później dopiero robić, inaczej pieniędzy przez sądy będziecie szukać.

hobit
@Adam 28.07.2014, 09:33

Cześć nie wyplaca tylko tym co nie chcą robić i oszukują, pracuje u niego już 5 lat i nie narzekam. ostatnio tylko tacy zostali w polsce.

Zenek

(usunięte przez moderatora) Nie wypłaca pieniędzy, a jak płaci to same grosze po 100-200 zł za cały miesiąc pracy. Prosze o unikanie tej firmy szerokim łukiem. Dziękuję !!!

Zostaw opinię o Elektro-Dom Tadeusz Głomb - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektro-Dom Tadeusz Głomb