Systemy Multimedialne

Wrocław

Opinie o Systemy Multimedialne

:) pracowniczek

niestety nie zgodze sie z toba ze dobrze płaca, płacą minimalną krajową, czesto na umowe o dzieło czy tez zlecenie. Za to Pani B. szefowa bardzo sympatyczna i miła osoba. Praca miła i nie trudna tylko gdyby nie te zarobki. :(

TechnikIT
@:) pracowniczek 10.07.2012 17:20

Zarobki okrutnie niskie, Pani B. Na pieszy rzut oka wydaje się sympatyczna lecz to tylko pozory. Głowie kieruje się wyzyskiem. W razie problemu potrafi zmieszać pracownika z błotem. Firma ciągle w dołku i tylko go pogłębia. Praca tam to najgorsze co w życiu przeżyłem

Zostaw opinię o Systemy Multimedialne - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Systemy Multimedialne