Kuna System

Opinie o Kuna System

Powiedz mi coś

Cześć, poszukuje informacji na temat pracyu w kuna system, wiem ze teraz moze nie bedzie za duzo osob ktore beda chcialby cos odpoweidziec ale zadam swoje pytania. tak wlasciwie to chcialbym sie dowiedziec ile tam mozna zarobic bo wiecie to jest chyba dla kazdego najistotniejsze. bo czas to pieniadz

mil

hej, nie wiecie czy w Bielsku-Białej są aktaulnie przyjęcia do tej firmy? Wróciłem do Białej po studiach na marketingu i zarządzaniu i szukam pracy już drugi miesiąc przeszło. Na ich stronie niby coś tam jest, ale bardzo zdawkowo to napisane. Liczę, że są tu jacyś pracownicy, którzy puszczą farbę :)

pytam

ale jakie pikantne historie Wy chcecie? po co Wam? :) hej, pracownicy kuna system... macie jakies doswiadczenei, ktorym mozecie sie podzielic?

dariusz

@BBigcyc, forum jest anonimowe, IP ma do wglądu co najwyżej administrator i uwierz, że nie udostępnia tego na proste życzenie...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kuna System? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
BBigcyc

A skąd Ty zweryfikujesz czy czyjaś opinia jest prawdziwa czy nie? Poza tym forum anonimowe nie jest - zawsze po IP można odnaleźć ;) Sam nie wiem, czy na Kuna System znalazły by się jakieś pikantne historie...

Andrzej - Żywiec

Umawiają się na sprawdzenie wody (babka była przekonująca, powiedziała skąd dzwoni i kto przyjedzie). Mają ze sobą czystą wodę żeby porównać. Jak się kończy spotkanie to gość pyta czy chcemy coś wiedzieć o filtrowaniu wody. Nie chcieliśmy wiedzieć więc pojechał i po sprawie. Nie mam pojęcia po ile mają te uzdatniacze, ale pewnie drogie. Jak kogoś stać to niech se kupuje!

Joshua

Fajna praca, fajni ludzie. Jak na tą branżę minimalna rotacja pracowników. Ogólnie ok!

Coccinelle

mam zaszczyt pracować w firmie, która żyje mottem "by żyło się zdrowiej", gdzie panuje przyjazna atmosfera, szacunek dla drugiego człowieka i troska o bezpieczeństwo pracowników, gdzie docenia się indywidualne predyspozycje, pasje i zaangażowanie, gdzie można w końcu pracować wiele lat i do tego sporo zarobić. No i co ważne, gdzie sukcesów się gratuluje i bierze z nich przykład, a nie zazdrości czy wypomina.

Prezesowa

Moi znajomi tam pracują i sobie chwalą - jeden tam już pracuje prawie 10 lat i jest tam serwisantem. To dzisiaj rzadkość żeby w prywatnej firmie ktoś pracował tyle czasu i był zadowolony ;-)

chłopak z gór

Moja koleżanka jest tam przedstawicielem i mówiła, że przedstawiciele mają średnio koło 5-6 k wypłaty, ale podobno zdarza się, że jak Ci miesiąc gorzej pójdzie to można zarobić tylko 1500-2000.. podobno mają kilku takich co zarabiają po 10 tyś., ale jakoś mi się w to nie chce wierzyć, w tym kraju to raczej niemożliwe ;-)

A o tych zarobkach ktoś coś napisze wreszcie? ile się tam zarabia na ręke???

anonim - 2011-05-13 10:46:49 Do kolegi Pesel, to skoro tam tak super było to dlaczego się zwolniłeś? o ile wiem to kolega Pesel stracił prawo jazdy i dlatego już tam nie pracuje.. bo niestety prawo jazdy na tym stanowisku to podstawa jednak ;-))

Do kolegi Pesel, to skoro tam tak super było to dlaczego się zwolniłeś?

Skofild

A jakieś specjalne trzeba mieć predyspozycje żeby tam pracować? A ile się tam zarabia na rękę około?

Przepoczwarzona

Ja miałam przyjemność pracować dla Kuna System przez jakiś czas i faktycznie da się tam zarobić dobre pieniądze.. niestety odeszłam stamtąd i to był mój największy błąd - oczywiście nigdy się do niego nie przyznam nikomu w twarz, a most już spalony ;-( pozdrawiam pracowników KunaSystem - jesteście super ekipą! mają Wam czego zazdrościć!

Pesel

Miałem przyjemność pracować w firmie Kuna System na stanowisku serwisanta przez pewien okres czasu.Unikalna w naszym kraju atmosfera pracy,zero stresu,szefostwo chyba aż za dobre dla pracowników,pomoc ze strony współpracowników w każdej sytuacji nie tylko związanej z pracą.Firma godna polecenia w każdym calu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kuna System - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Kuna System?

Zobacz opinie na temat firmy Kuna System tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kuna System