Zbigniew Sobociński Magusz Supplies

Opinie o Zbigniew Sobociński Magusz Supplies

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Magusz Supplies?

wagner

spoko czytać takie opinie, serce się raduje, że są jeszcze ludzie szczęśliwi z tego, że pracują ;) fajnie, że oni zatrudniają na umowę o pracę w supplies, kumpel mi mówił, który niedawno był tam na rozmowie

tomi

ja miałem podobny problem ale wiedziałem, że sklep będzie na jakiś czas wyłączony. Z tego co wiem zmienił właściciela i cała platforma została czasowo wyłączona. Do mnie dotarło wszystko ale z małym opóźnieniem o którym zostałem poinformowany. Obecnie kupiłem i wszystko ok.

tolek banan

Regulamin Gowork mówi m.in.: §8 1. Każdy z użytkowników serwisu GoWork.pl - zobowiązany jest do korzystania z usług serwisu w sposób zgodny z obowiązującym prawem... 2. Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum GoWork.pl, rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum GoWork.pl, ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób. 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie w serwisie oraz przekazywanie za jego pośrednictwem treści i materiałów sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego... Jak widać każdy może się nazwać jak chce i pisać co chce. Ale chyba nie każdy ma świadomość odpowiedzialności za swoje słowa umieszczane w internecie, które zostają w nim NA ZAWSZE. Każdego autora można zidentyfikować, a potem cóż. Sąd.

Staszek

Ja nie dostałem zamówionego towaru od dwóch tygodni, od tygodnia zero kontaktu, dzisiaj ktoś łaskawie odebrał telefon, ale był na tyle niekulturalny że nawet się nie przedstawił, co mi się pierwszy raz zdarzyło w tej firmie, po zapytaniu co z moim zamówionym towarem dostałem jednoznaczną odpowiedź że firma jest w stanie upadłości i że towaru nie dostanę, zwrotu pieniędzy też, zamierzam skierować sprawę do sądu niestety

jula

czy ktoś się orientuje co z firmą Magusz Supplies z Warszawy? strona internetowa jest niedostępna, telefonów nikt nie odbiera, na emaile nie odpowiadają, Gadu Gadu również bez reakcji..a najgorsze, że kasa do nich poszła za tonery i już od miesiąca nie ma odzewu, ani tonerów ani kasy???czy ktoś coś wie w tej sprawie? jestem zaniepokojona!!! proszę o info....

Zostaw opinię o Zbigniew Sobociński Magusz Supplies - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbigniew Sobociński Magusz Supplies