Adams Adam Sulich

Opinie o Adams Adam Sulich

Ewa

Pracuję i jestem zadowolona z relacji jakie są pomiędzy pracownikami a pracodawcą . Wymaga, ale i potrafi docenić , co w dzisiejszych czasach jest rzadkością ...

Magach

No nie dziwię Ci się, że wolisz pracować w stanach, ale rzeczywiście w porównaniu do innych firma, w tej konkretnie nie jest źle, można powiedzieć, że jest nawet dobrze.

Piotr

Wymaga ....narzeka ....- jak każdy!, ale płaci i z umową nie ma problemów. Jak wrócę do kraju na pewno zadzwonię w sprawie pracy do niego. A teraz USA :) Pozdrawiam .

Agnieszka

Super pracodawca , praca bezstresowa, zetelny i kompetentny. zawsze wyplacalny na czas co w dzisiejszych czasach trudno spotkac. POLECAM!!!!

Zostaw opinię o Adams Adam Sulich - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adams Adam Sulich