Diag-Mot-Serwis S.C.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Diag-Mot-Serwis S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diag-Mot-Serwis S.C.

kora5

ja jednak znam osoby które są zadowolone z różnego rodzaju napraw usterek w samochodach, pewnie wasze przyoadki są jednostkowe

Adaś

Jak by jeszcze rachunki wystawili. ...hahaha

Peter

Chodzi o www.diagmot.pl Kamil Szczepaniak. Nieuczciwi, naciągacze i słabi mechanicy i drodzy. Za usunięcie usterki w moim Volvo zapłaciłem 700 zł. Usterka pozostała. Przekonywali, że wiedzą co robią. Efektu nie było, tylko pusty portfel. Omijać szerokim łukiem.

pablo

Mam wrażenie jakbyśmy byli w dwóch różnych miejscach. Na pewno piszesz o http://www.diagmot.waw.pl/ ? Odstawiam u nich auto i na przegląd i na serwis od 2 lat i nigdy takie rzeczy nigdy nie miały miejsca. Zawsze wszytko na czas, dodatkowe koszty zawsze były uzgadniane. Nigdy niczym nie zawinili.

anonim

Bardzo nieuczciwi i nieprofesjonalni ludzie. Mniej więcej rok temu wymieniałam u nich szczęki hamulcowe i kilka innych części przy okazji przeglądu samochodu za co niemało zapłaciłam. W związku z tym Panowie stwierdzili że istnieje konieczność dezaktywacji hamulca ręcznego w celu dotarcia się części. Miał być on zgodnie z umową bezpłatnie założony o czym zapewniali mnie mechanicy. Przy kolejnej okazji zostawiłam auto w tym celu zgodnie z umową. Zamiast aktywować mi ręczny hamulec panowie bez żadnego informowania mnie zamówili sobie części i dowiedziałam się (dopiero jak sama zadzwoniłam) że hamulec się zepsuł i trzeba go naprawić ( podkreślam że nie używałam go). Ponieważ nie było zgodne to z naszą umową podziękowałam za taką usługę co widocznie bardzo rozzłościło panów którzy postanowili się zemścić. Wizyta u innego mechanika wykazała że po pierwsze linek w ogóle nie ma, szczęki zostały źle założone tak że zahaczały o koło i uległy zniszczeniu a ponadto brakowało tam kilku śrub. Generalnie wszystko zostało poplątane w taki sposób aby trudno było dojść ładu. Nic więcej jak cwaniactwo, chamstwo i nieuczciwość. STANOWCZO ODRADZAM! Na dodatek usuwają komentarze na ich temat i nie są w stanie się ustosunkować

Zostaw opinię o Diag-Mot-Serwis S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diag-Mot-Serwis S.C.