Stone Master S.A.

Andrespol

Opinie o Stone Master S.A.

Balas123

żelazowy
@Balas123 08.11.2017 07:29
Dyrektor na zwolnieniu chorobowym, kierownik produkcij na chorobowym moze mi ktos powiedziec co sie dzieje z ta firma ?...

uciekli na zwolnienia bo nie chcą ostatni bramy zamykać

Lidia

@Silos nie jestem w żaden sposób związana z firmą Stone Master. Jestem pracownikiem GoWork.pl i zależy mi na tym, by osoby które trafiają tutaj szukając informacji o przyszłym miejscu zatrudnienia, czy też wskazówek przed rozmową kwalifikacyjną, mogły znaleźć tutaj rzetelne i pomocne opinie. Co możesz im doradzić? Jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Przypominam tylko o obowiązującym wszystkich użytkowników regulaminie. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Nie jest to miejsce na wypowiadanie się w ten sposób o współpracownikach, czy też przełożonych.

acd

nawet 3 tys nie zarobicie , ekipa na gipsach ciągle stała i zaklepana , beton , wiadereczka i pakowanie to tyle co może Cię spotkać w tej firmie , na pokowaniu nie zabisz nawet 100 zl , na betonie zarobisz ale niech Cię wrzucą tydzień na beton i tydzien na wiaderka i lezysz , kto normalny to wytrzyma :) Ile juz osób odeszło z tego powodu lub jakiś pseudo kar , wypchajcie się z tym waszym kamieniem.

Lidia

@Silosa Ty długo już pracujesz w Stone Master? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o pracy w Twoim dziale firmy? Dodatkowe merytoryczne informacje będą cenne dla osób, które obecnie są w trakcie poszukiwania pracy. Co możesz im doradzić?

Silos
@Lidia 28.08.2017 08:46

Czy te merytoryczne informacje będą cenne dla nowych pracowników czy dla kogos kto ukrywa się pod pseudonimem Lidia a jest pustą panią dyrektor?

Silos

Firma powinna podziękować "Mistrzów" sztucznych stanowisk ,ludzi którzy maja prace załatwioną po znajomości. Pajaców którzy zarabiają 2500zł i robią z siebie władców .

Lidia

@były jakie jeszcze zmiany zaszły w firmie w ostatnim czasie? Wiesz może jak obecnie wygląda sytuacja w Stone Master S.A.? Czy dalej jesteś jej pracownikiem?

były

Jeszcze rok może dwa i syndyk wpadnie na ta firme masakra z wypłatami coraz mniej mniej i mniej kasy,juz ida tylko dwie zmiany

Jagoda

Praca ciężka na trzy zmiany, zero szacunku dla pracowników. Kierownik jak i (mistrzowie) nie mają o niczym pojęcia. produkcja idzie tylko dzięki ludziom którzy tam pracują brak organizacji planu pracy. Mistrzowie dostają wynagrodzenie za tępienie ludzi

ja
@Jagoda 10.03.2017 12:33

Nie było zle za starych prezesow.

Brątowąsik

Oferują pierwszy miesiąc na zlecenie za 13zł/h a później akord i góry złota obiecują. Za badania lekarskie każą zapłacić. Praca bardzo ciężka.

er

@nick no ale to w końcu nadgodziny sa plane czy nie/

Ela

Tylko akord? Jak jest na stanowisku Pakowacz?

gizmo

Praca mega ciężka i te stawki za pracę akordową to jakieś nieporozumienie co do Ukrainców to już tam są.

mam beke

do ludzi ktorzy zachwalaja ta firme domyslam sie ze pracujecie w biurze a nie jak zwykly szary pracownik na produkcji! Skoro jest tak swietnie to ubierzcie sie w zielone spodenki i zielone flanele i popracujcie chociaz tydzien na produkcji a moze otworzycie oczy i pomyslicie co Wy piszecie!!! I do MNIKA stary gdzie Ty masz w tej firmie nowoczesny park maszynowy co? chodzi CI o ten zlom co bez firmowej tasmy juz dawno by sie posypal , ktory codziennie potrzebuje szybkich tandetnych napraw bo nawet czesci zamiennych do tych maszyn nie ma i czlowieku rozwijac to mozna ale jak pisalem firmowa tasme bo nic innego!!!!! zreszta jak bys mial choc troche z tym do czynienia to bys sie nie wypowiadal w ten sposob i jaka OPIEKE PRYWATNA MEDYCZNA?????? Dajcie sobie spokoj z takimi wpisami bo tylko rozsmieszacie ciezko pracujacych ludzi w tej firmie

dobry pracownik

racja pracownik , nie pracuje u konkurencji mylisz sie , pracowalem w stone master do czasu kiedy udali mi sie uciec mam w 4 literach to i tamto gowno , kasa lepsza robota spokojniejsza ale jesli masz dzieci i rodzine rachunki i dom to odrazu walic do stone master a tamto omijac z daleka

Prawdomowny

Fajna praca niska norma dobre zarobki ale nie w firmie Stone Master .Trzeba pracować jak buldozer na budowie zeby cos zarobic zakład dla ludzi bez wyjscia badz ceniacych prace nad zycie .Zdrowie ma sie jedno nie poswiece go dla kamienia dekoracyjnego szukajcie sobie kolejnych pracownikow ...

@Prawdomowny 10.04.2016 20:52

może i Ci lepiej u konkurencji;-) ale co zrobisz jak zwichniesz ręke albo np.Dziecko Ci zachoruje? Pójdziesz na bezpłatne pewnie co? Pozdrawiam

@pracownik 13.04.2016 10:40

to była odp do dobry pracownik nie do prawdomówny.

dobry pracownik

Witam , jak dalej w stone ? lepiej troche , zarobki poszly w gore ? bo u konkurencji juz beton otwieraja a wyplaty o wiele wieksze

Praca dużo spokojniejsza i lżejsza.dokładnie Ci nie powiem ale 2000 to spokojnie zarobisz + ewentualne premie,godziny.

nick

pr.ds eksp.zarobki. 1930zł na reke brak premii za nadgodziny dostaniesz uscisk dłoni pustej pani dyrektor jeden wielki burde........ll brak organizacji planu pracy gdyby nie jeden człowiek który wykleja tablice to pani dyr...... heheheh juz dawno by sie zakopała w tej firmie syf syf syf

Ludzie omijajcie to miejsce z daleka.Tak jak wyżej ktoś napisał wczsniej było ok,ciezka praca ale konkurencyjne zarobki,teraz cięzka praca a zarobki...szkoda gadać.Jak tylko cos znajde to uciekam .Jeszcze jedna sprawa,urlopy hmmmm trzeba się prosić o jeden dzień pomimo że ludzie mają po 30,40 dni do odbioru.Nowy prezes ,nowe zmiany

praca bardzo ciezka a traktuja cie jak smiecia, kierownik w tym bryluje. duza czesc pracownikow juz odeszla, jeszcze wieksza odejdzie lada moment i ciekawe co firma zrobi. oni chyba nie widza co sie dzieje.

hmmm

dziś tak niestety się robi nowy zarząd i celowe doprowadzenie do ruiny firmy, tak się niszczy konkurencje...

lipa lipa lipa i jescze raz lipa czkam tylko jak wpadnie jakas inna robota i uciekam z tego pier... zakładu nie polecam pracy w stone master.zreszta to co słychac to obudza sie z reka w nocniku bo wszyscy ich kopna w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i produkcja stanie

Johny

To jest dramat.Człowiek się narobi i guzik z tego ma. Niedługo przyjdą tam pracować Ukraińce i ciapate...

robilem tam

Ludzie omijajcie to miejsce!!! kilka lat temu owszem mozna bylo i zarobic i z checia przyjsc do pracy dopoki nie powstaly takie sztuczne stanowiska jak MISTRZOWIE to jest jedna wielka pomylka.To sa ludzie ktorzy dostali stanowiska poprostu po znajomosci i za to ze donosili kierownikowi a teraz wielcy panowie dla ktorych zwykly pracownik to smiec!!!!! Ja sie uwolnilem od tego bagna i tych zaklamanych falszywych ludzi ktorzy za 50zl premii potrafia niszcyc czlowieka!!!!!!!!!

Nie było źle w tej firmie wcześniej. Wiadomo miała minusy jak każda praca, żadna nie jest idealna. Jednak to co się stało latem br to już kompletny syf i malaria. Przyszedł nowy prezes, nowy v-ce prezes Piotr K, naściągał swoich kierowników Ostrowkich i innych. Każdy z nich g.... się zna. Jedyne co to dużo gadają, robią dużo smrodu, ścigają swoich kolesi z innych firm, oczekują kablowania, podpier... a ciebie traktują jak szmatę!!! Każda ich decyzja jest głupsza i bardziej nieprzemyślana od poprzedniej. Z tymi ludźmi w zarządzie ta firma padnie na pysk wcześniej niż później.

do gicio

Masz racje ze płaca dobrze kierownik moze i jest spoko wystarczy z nim pogadac ale co do mistrzów to naprawde ludzie którzy chyba byli krzywdzeni w zyciu przeszłym dlatego teraz cisna po pracownikach co powoli podchodzi pod mobbing.AHA ludzie z którymi pracujesz w brygadzie wiekszosc to donosiciele ja pracy w tym kołchozie nie polecam nikomu i nie polece nigdy szkoda stracic kumpla.Malo tego przeciazenia kregosłupa jakie doznajesz w tej pracy nigdzie takiego nie ma dretwienie rak masakryczne.ja juz tam nie robie szkoda zdrowia wole zarobic 2000 zł w innej pracy i miec swiety spokój.

gicio

dobrze placo ale zalerzy gdzie trafisz na jaki dzial zwykly szaraczek niema nic do powiedzenia ludzi traktuja jak smiecia urlopy zeby dostac jeden dzien to czyni z cudem nie wiem jak oni to robia ze sie zgadza w papierach mam zamiar ich podpitolic do pip mam nadzieje ze dostana po dupie kierownik jakis zryty mistrzowie nie lepsi praca ciezka nawet bardzo social jakis jest nalerzy sie musisz przepracowac rok zebys cokolwiek dostal

Zostaw opinię o Stone Master S.A. - Andrespol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stone Master S.A.