Opinie o Andrzej Stanisław Dyc Dyc - Car w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Andrzej Stanisław Dyc Dyc - Car. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Andrzej Stanisław Dyc Dyc - Car o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Stanisław Dyc Dyc - Car w Siedlce

A nie wiecie może czy tutaj w ogóle blacharz bądź lakiernik byłby jeszcze potrzebny? Mignęła mi po prostu w przeglądarce dawniejsza oferta od pana na taką robotę, ale chyba nie widzę by ktoś w komentarzach się o niej wprost wypowiadał? Czy dużo aut jest do ogarniania? Mam doświadczenie, tam w ofercie pisali o stawce liczonej od minimalnej. Reszta to akord?

suza gs Nowy wpis

Prawdopodobnie firma robi przeglądy samochodów i motocykli, mam pytanie jak możliwe jest stempolwanie dowodu rejestracyjnego z 2009r, czy jest tam tyle miejsca.Chodzi mi o motocykl Suzuki GS750 Który sprzedałem 10 lat temu,a wciąż jest zarejestrowany na mnie i co najlepsze równiez ubezpieczany, dowód rej. wydany jest w Pabianicach. nr.rej, EPA3WG5, nr,VIN ;GS750E011998' jeżeli to sprawdzicie proszę o odpowiedź na adres ; czeslawjach@op.pl

Kamila Nowy wpis

Tak widzę, że więcej krytycznych zdań niż pozytywnych. Jednocześnie mało konkretów, z czym jest ewentualny problem, żeby wiedział człowiek, czego można oczekiwać. A jak z wypłacaniem zarobków, kasa terminowo na koncie?

Frank

Nie polecam oszukaniec itd, brak słów bo to opisać?

Semenedar_86 Nowy wpis
@Frank

Szef biznesmen tylko, który szuka jak kogoś naciągnąć lub na czym przyciąć. Pracownicy wolą nic nie mówić by utrzymać stanowisko pracy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Andrzej Stanisław Dyc Dyc - Car. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Stanisław

duży zakład, dobra atmosfera, w porządku szef

Kamila
@Stanisław

Cześć Stanisław, a czy nowa osoba łatwo odnajdzie się w Dyc - Carze? :D Jak nowi pracownicy są przyjmowani przez współpracowników? Można liczyć na ich wsparcie?

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Stanisław Dyc Dyc - Car - Siedlce

• Jak się pracuje w Andrzej Stanisław Dyc Dyc - Car?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Stanisław Dyc Dyc - Car tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Andrzej Stanisław Dyc Dyc - Car
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Strzalińska 3
    08-119 Siedlce