Kalitta Sp. j.

Bydgoszcz

Opinie o Kalitta Sp. j.

PP

Uwaga: firma upadła, nie spłaciła nawet swoich zobowiązań wobec wszystkich pracowników, ale właśnie sprytny właściciel tworzy nową formę: Kalitta Logistic Support (Bydgoszcz). Radzę się wystrzegać tej firmy i tego pana.

...

Szkoda tylko, że nie płaci zobowiązań

KP

To prawda że firma ma chwilowe problemy płynnościowe (patrz- obligo).Jednak ogólnie firma zapewnia całkiem niezłe warunki zatrudnienia i fachową obsługę. Polecam, szczególnie jako pierwszą pracę. Zarobki poniżej średniej krajowej.

Nel

Prosisz Stasio o opinię? Dziwię się, że jestem pierwszą osobą, która zamierza tutaj zamieścić komentarz. Jak najdalej od tej firmy!!! Proszę wpisać w google frazę "kalitta dług" - wyskoczą Wam ciekawe informacje ze strony obligo. Firma zalega z płatnościami i moja firma jest przykładem tej oszukanej, poszkodowanej. Czekamy na kilka faktura, nie nie dużą co prawda kwotę, ale jednak. To już o czymś świadczy, że nawet z drobnymi zaległościami mają problem płynnościowy. NIE PŁACĄ pracownikom. Szef Kalitty to jedno wielkie mataczenie, uważajcie

Zostaw opinię o Kalitta Sp. j. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kalitta Sp. j.