An-krys Anna Krzysztof Kielczyk

Poświętne

Opinie o An-krys Anna Krzysztof Kielczyk

Tak jak napisał Oszukany. Wszystko prawda. Szkoda czasu, lepiej omijać szerokim łukiem.

pl

firma na skraju bankructwa .totalne dno.mniej niz 0.

Efelka

zgłaszam się

Oszukany

UNIKAJ WIELKIM SZEROKIM ŁUKIEM FIRMĘ O NAZWIE: „[usunięte przez moderatora] Stary dziad, [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] naobiecuje ze zarobisz 5/6 tys zł. w rzeczywistości z bólem zapłaci podstawę (najniższą krajową). Zatrudnia kierowcę na krótko, po kilku trasach zaczyna [usunięte przez moderatora]paliwa, pokazując mu rozliczenie sprzed kilku lat kiedy samochód miał zaledwie 50 tys przebiegu a nie jak dzisiaj 600 tys. Sam zadłużony po uszy, ciągle nie odbiera i unika telefonów od wierzycieli - ([usunięte przez moderatora]oświadcza telefonującemu że nie ma [usunięte przez moderatora]w biurze, bo wyjechał daleko, pomimo ze on siedzi obok niej). Tutaj masz jego jedno z wielu zadłużeń: www.marketdlugow.pl na kwotę 50 676,81 z dnia 18-09-2013.

kok
@Oszukany 29.09.2013 10:06

szukam osób poszkodowanych prze tę firmę

Zostaw opinię o An-krys Anna Krzysztof Kielczyk - Poświętne

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie An-krys Anna Krzysztof Kielczyk