An-krys Anna Krzysztof Kielczyk

Poświętne

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 5 ocen.

An-krys Anna Krzysztof Kielczyk
1 5 6 1

Opinie o An-krys Anna Krzysztof Kielczyk

Mai

Dziewczynka nie ma pojęcia o transporcie, ludzie omijajcie tę oszustkę !

Administrator

Co myślicie na temat pracy w An-krys Anna Krzysztof Kielczyk? Co zmieniło się w przedsiębiorstwie od czasu dodania ostatniej opinii?

Kierowca

Oszustka z długami po uszy. Jeśli szukacie pracy to nie u tej istoty. Bo nie człowieka.

Sąsiadka

Oszustka z długami po uszy. Jeśli szukacie pracy do nie u tej istoty. Bo nie człowieka

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w An-krys Anna Krzysztof Kielczyk? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Były pracownik

Tak jak napisał Oszukany. Wszystko prawda. Szkoda czasu, lepiej omijać szerokim łukiem.

anonim

(usunięte przez administratora)

pl

firma na skraju bankructwa .totalne dno.mniej niz 0.

Efelka

zgłaszam się

Oszukany

UNIKAJ WIELKIM SZEROKIM ŁUKIEM FIRMĘ O NAZWIE: „[usunięte przez moderatora] Stary dziad, [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] naobiecuje ze zarobisz 5/6 tys zł. w rzeczywistości z bólem zapłaci podstawę (najniższą krajową). Zatrudnia kierowcę na krótko, po kilku trasach zaczyna [usunięte przez moderatora]paliwa, pokazując mu rozliczenie sprzed kilku lat kiedy samochód miał zaledwie 50 tys przebiegu a nie jak dzisiaj 600 tys. Sam zadłużony po uszy, ciągle nie odbiera i unika telefonów od wierzycieli - ([usunięte przez moderatora]oświadcza telefonującemu że nie ma [usunięte przez moderatora]w biurze, bo wyjechał daleko, pomimo ze on siedzi obok niej). Tutaj masz jego jedno z wielu zadłużeń: www.marketdlugow.pl na kwotę 50 676,81 z dnia 18-09-2013.

kok
@Oszukany 29.09.2013 10:06

szukam osób poszkodowanych prze tę firmę

Zostaw opinię o An-krys Anna Krzysztof Kielczyk - Poświętne

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie An-krys Anna Krzysztof Kielczyk