Palast Promotion veranstaltungs-consulting Dominik Wiszczuk

Trzebnica

Opinie o Palast Promotion veranstaltungs-consulting Dominik Wiszczuk

Oszukany

Oboje kłamią i kręcą szczególnie młody [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] numer jeden... Nie polecam

Komornik

Ralf
@Komornik 14.02.2017 20:32
Fuga - daj adres do tych złodziei, bo jak na razie, to się ukrywają, w Cedigu mają Słowackiego, a dawno ich tam nie ma....

Dalej na słowackiego mieszkają

fuga

Bardzo dobra firma rzetelna i uczciwa ,Polecam

kuba

zauważcie, że na każdą złą odpowiedź jest zaraz dobra. ja tylko tyle powiem_ to s [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

adrian

bardzo solidna firma w ich pracy widac dokladnosc, polecam a tym co ja krytykuja chyba cale zycie cos przeszkadza

ralf

to złodziejaszki. Ojciec kręci razem z synem. Kasę wiszą wszystkim z kim pracowali. Trzymajcie się zdala.

Wiktor

Słowna, rzetelna firma. Wykonują duże tematy budowlane

ja podwykonawca

[usunięte przez admina] z dala od tego czegos sie ludzi trzymajcie

Zostaw opinię o Palast Promotion veranstaltungs-consulting Dominik Wiszczuk - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Palast Promotion veranstaltungs-consulting Dominik Wiszczuk