Enitra Sp.z.o.o

Opinie o Enitra Sp.z.o.o

Łukasz

Ja pracuje tam2 lata. Wypłata zawsze na czas. Normalne warunki. Weekendy wolne. Praca do 16. Nie jest źle. A jak ktoś narzeka, to albo kradł albo sie obijal w pracy.

Marek
@Łukasz 30.01.2019 13:16

Masz rację. Rzadko u nas potrzebują ludzi. To znaczy, że jest ok.

Anonim
@Marek 30.01.2019 20:49

Witam czy są przyjęcia do Enitry na produkcję

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Może dowiem się jakie są średnie zarobki?

a
@Zenek 26.07.2018 15:40

a

Marta

Witam, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna do tej firmy? Z góry dziękuję

Iwona

@anonim widzę, że znasz firmę Enitra od środka, a Twoja opinia jest raczej negatywna. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej o podejściu do pracownika, atmosferze, benefitach pozapłacowych? Może jednak znajdą się jakieś plusy? Każda taka szczera opinia jest bardzo cenna dla potencjalnych pracowników.

@Iwona 21.08.2018 11:15

Ludzie są tam gnębieni poniżani i oszukiwani ich maszyny które wykorzystują są przestarzałe i zagrażają zyciu pracowników na dodatek robi się tam za najniższą krajową przez caly rok na umowie zlecenie

Jednym zdaniem tragedia nie polecam

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. A jak to wygląda w Enitra Sp.z.o.o? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

PR

Na terenie całej firmy obowiązuje bezwzględny ZAKAZ palenia tytoniu. Może się komuś przydać ta informacja zanim będzie tam aplikował, oszczędzicie sobie czasu. Przez to oraz warunki płacowe nie podjąłem tam pracy.

Iwona

@Nick a jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Mógłbyś powiedzieć coś o swoich doświadczeniach z pracy w Enitra?

Iwona

Pracujesz w Enitra? Podziel się informacjami na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?

Nick
@Iwona 04.04.2017 10:44

na żadne...

adek

nadal tam się pracuje za najniższą krajową + prowizja ?

Datsun

Hah byłem tam na rozmowie, widać ze szef dziadek jakiś poj...ny jest, gadać się z nim nie dało, już w połowie rozmowy chciałem wyjść ,wg jakie wymagania za najniższą ,totalna porażka , tylko czas straciłem

Swojak

Dobrze powiedziane, tez uważam, ze warto korzystać z szans jeśli te sie pojawiają, Enitra jest chyba okej

llll
@Swojak 19.10.2016 21:02

czytaj uważnie

llll

Jeżeli jest taka szansa to nie korzystaj z niej.

rym

Hm, szczerze? Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Atmosfera między pracownika może i jest ok, ale między Pracodawcą a pracownikiem, fatalna. Żadnej premii nie było przez lata, gołe i suche wypłaty. Żadnej przyjemności z pracy. Jeśli Ktoś myśli, że można zmotywować pracownika przez nieuznanie dodatkowych nagród, to się myli.

sgt

pracowałem jako handlowiec i nie polecam, dziadek Tadzik(wałściciel-ojciec DYKTATOR)sam nie wie czego chce, dwie grupy pth na tych samych rejonach więc pierdzielnik totalny,przygotowanie ofert przez dział handlowy ciągnie się tygodniami a w między czasie klient dawno kupił oczywiście taniej o ok.30-50%,bazują na niewiedzy klientów,atmosfera gorsza niż w prison. SZCZERZE ODRADZAM!!!!

bg

Oj straszna firma, nie polecam tygodnie oczekiwania na oferty, trzy grupy robią sobie konkurencje biuro konkuruje wsprzedsży z pth a dwie grupy pth wzajemnie

Firma tragedia,(usunięte przez administratora)brak szacunku dla ludzi.

anonym

nie polecam, firma typowo handlowo, sprzedaje wszystko i wszystkim. Lubuja sie w chinskich produktach. Nie polecam pracy, w tej firmie. Dla mnie to byl stracony czas...

genius

jak chcesz miec spokojne zycie to daj se spokoj

Basia

Witam, Czy moze ktoś napisać ogólnie o pracy biurowej? Czy warunki są ok? Jakie działy są wyodrębnione? Chcę złożyć podanie i nie wiem na jaki dział aplikować. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Enitra Sp.z.o.o - Wałbrzych

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enitra Sp.z.o.o