Enitra Sp.z.o.o

Wałbrzych

Opinie o Enitra Sp.z.o.o

PR

Na terenie całej firmy obowiązuje bezwzględny ZAKAZ palenia tytoniu. Może się komuś przydać ta informacja zanim będzie tam aplikował, oszczędzicie sobie czasu. Przez to oraz warunki płacowe nie podjąłem tam pracy.

Iwona

@Nick a jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę? Mógłbyś powiedzieć coś o swoich doświadczeniach z pracy w Enitra?

Iwona

Nick
@Iwona 04.04.2017 10:44
Pracujesz w Enitra? Podziel się informacjami na temat warunków zatrudnienia. Na jakie benefity mogą obecnie liczyć pracownicy?...

na żadne...

adek

nadal tam się pracuje za najniższą krajową + prowizja ?

Datsun

Hah byłem tam na rozmowie, widać ze szef dziadek jakiś poj...ny jest, gadać się z nim nie dało, już w połowie rozmowy chciałem wyjść ,wg jakie wymagania za najniższą ,totalna porażka , tylko czas straciłem

Swojak

llll
@Swojak 19.10.2016 21:02
Dobrze powiedziane, tez uważam, ze warto korzystać z szans jeśli te sie pojawiają, Enitra jest chyba okej...

czytaj uważnie

llll

Jeżeli jest taka szansa to nie korzystaj z niej.

rym

Hm, szczerze? Pracowałem w tej firmie i nie polecam. Atmosfera między pracownika może i jest ok, ale między Pracodawcą a pracownikiem, fatalna. Żadnej premii nie było przez lata, gołe i suche wypłaty. Żadnej przyjemności z pracy. Jeśli Ktoś myśli, że można zmotywować pracownika przez nieuznanie dodatkowych nagród, to się myli.

sgt

pracowałem jako handlowiec i nie polecam, dziadek Tadzik(wałściciel-ojciec DYKTATOR)sam nie wie czego chce, dwie grupy pth na tych samych rejonach więc pierdzielnik totalny,przygotowanie ofert przez dział handlowy ciągnie się tygodniami a w między czasie klient dawno kupił oczywiście taniej o ok.30-50%,bazują na niewiedzy klientów,atmosfera gorsza niż w prison. SZCZERZE ODRADZAM!!!!

bg

Oj straszna firma, nie polecam tygodnie oczekiwania na oferty, trzy grupy robią sobie konkurencje biuro konkuruje wsprzedsży z pth a dwie grupy pth wzajemnie

Firma tragedia,(usunięte przez administratora)brak szacunku dla ludzi.

anonym

nie polecam, firma typowo handlowo, sprzedaje wszystko i wszystkim. Lubuja sie w chinskich produktach. Nie polecam pracy, w tej firmie. Dla mnie to byl stracony czas...

genius

jak chcesz miec spokojne zycie to daj se spokoj

Basia

Witam, Czy moze ktoś napisać ogólnie o pracy biurowej? Czy warunki są ok? Jakie działy są wyodrębnione? Chcę złożyć podanie i nie wiem na jaki dział aplikować. Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Enitra Sp.z.o.o - Wałbrzych

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enitra Sp.z.o.o