Kraków

Opinie o Uni-Krak S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe L. Burzyński P. Kotarba

jacek

Polskie Ciepło Pana Kotarby wykolegowało całe nasze osiedle. Uciekać od nazwiska K.... Dziesiątki osób nie wypłacone pobory [usunięte przez moderatora]. Ścigany przez komornika.

jacec

ZAPOMNIELIŚCIE O FIRMIE POLSKIE CIEPŁO W KRAKOWIE

księgowy75

Potwierdzam linkami powiązania firm i ostrzegam!!!! http://www.imsig.pl/szukaj/krs,153365,POLSKIE_CIEP%C5%81O_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84_W_UPAD%C5%81O%C5%9ACI_LIKWIDACYJNEJ

Zostaw opinię o Uni-Krak S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe L. Burzyński P. Kotarba - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uni-Krak S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe L. Burzyński P. Kotarba